Forge Bowl - komentarze

DeletedUser17535

Guest
Wyprawach?
Teraz pewnie uznasz, że to z kolei za stare?:)))
Co najwyżej kryjówka jest ewentowa.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Tak, dzienne za nowe, wyprawy za stare (poczytaj sobie jak nie wiesz, jakie były nagrody w wyprawach kiedyś). Brak argumentów, tylko negować?:)

Nie ulega wątpliwości, że nagrody te (Studnia życzeń, Świątynia wiedzy i inne) pojawiły się przy okazji różnych eventów (niektóre z nich w czasach, gdy jeszcze nikt nie myślał o powstaniu Wypraw Gildyjnych), dlatego śmiało można je nazywać budynkami eventowymi.
 

DeletedUser17535

Guest
Nie ulega wątpliwości, że nagrody te (Studnia życzeń, Świątynia wiedzy i inne) pojawiły się przy okazji różnych eventów (niektóre z nich w czasach, gdy jeszcze nikt nie myślał o powstaniu Wypraw Gildyjnych), dlatego śmiało można je nazywać budynkami eventowymi.
Nie ulega więc wątpliwości, że w takim razie prawie wszystko możemy nazywać budynkami eventowymi, bo pojawiały się w nich budynki mieszkalne, produkcyjne, dekoracje, kulturowe i wojskowe. Chyba tylko towarowe nie są eventowymi (ale mogę się mylić).
 

DeletedUser16730

Guest
Nie ulega więc wątpliwości, że w takim razie prawie wszystko możemy nazywać budynkami eventowymi, bo pojawiały się w nich budynki mieszkalne, produkcyjne, dekoracje, kulturowe i wojskowe.

A budynki mieszkalne, produkcyjne, dekoracje nie pojawiły się przy tworzeniu nowych epok?

Trochę brniesz... tu chodzi o skróty myślowe ponieważ nie ma czegoś takiego jak "budynki eventowe" są natomiast "budynki specjalne".

https://pl.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Budynki_specjalne

W cytacie:

Będziemy mieli stare nagrody z poprzednich eventów.

Nie ma słowa "tylko". Te budynki były w poprzednich eventach i są w wyprawach i zadaniach dziennych... ale bez wątpienia pojawiały się w poprzednich eventach.
 

DeletedUser14806

Guest
Główna nagroda bardzo fajna ale już widzę w niej pewną wadę dla której gracze z miastami wypełnionymi po brzegi nie będą jej stawiać w dużych ilościach i wydawać kasy na diamenty...mianowicie po jaką cholere te budynki trzeba jeszcze motywować zeby odpalić w nich te bonusy? To jest strzał w stopę IG bo ludzią już i tak ledwo starcza motywek na świątynie wiedzy , galerie i inne ważne budynki dające pr a co dopiero postawić sobie jeszcze kilka takich Kolumn Bochatera na 7 poziomie...po co? żeby stało nie zmotywowane i gucio dawało? Nie można było zrobić tak jak z bazarem czy innymi podobnymi budynkami żeby sobie to nastawiać na różne produkcje co? Tak właśnie inno nie zarobi sobie na tym evencie bo nie myśli!
 

DeletedUser16730

Guest
Inno w końcu wyszło naprzeciw prośbom graczy i nie ma strzały! Teraz jest ŁAPKA!
 
NAPRAWDĘ?!
No nie uwierzyłem w to co zobaczyłem. Nagrody w największej chłodziarce:
Arena zwycięzców, Plac zwycięzców, Kwatery mieszkalne sportowców, Świątynia wiedzy i... UWAGA! tadaaam! JEST!!! -

Wieża zwycięstwa!

(oklaski)

Z szansą na zdobycie 55%! Jakże to piękna nagroda dająca w epoce postępowej aż 35! medali na TYDZIEŃ! (czyli aż 7 dziennie)

No po prostu tylko usiąść i zapłakać. Po co wciskacie ludziom to g**no twierdząc, że jest to jakakolwiek nagroda? Przecież wylosować toto, to jak dostać z liścia.
 

DeletedUser19130

Guest
NAPRAWDĘ?!
No nie uwierzyłem w to co zobaczyłem. Nagrody w największej chłodziarce:
Arena zwycięzców, Plac zwycięzców, Kwatery mieszkalne sportowców, Świątynia wiedzy i... UWAGA! tadaaam! JEST!!! -

Wieża zwycięstwa!

(oklaski)

Z szansą na zdobycie 55%! Jakże to piękna nagroda dająca w epoce postępowej aż 35! medali na TYDZIEŃ! (czyli aż 7 dziennie)

No po prostu tylko usiąść i zapłakać. Po co wciskacie ludziom to g**no twierdząc, że jest to jakakolwiek nagroda? Przecież wylosować toto, to jak dostać z liścia.
zwłaszcza że w ukrytych obiektach na mapie (znajdzkach) co chwilę znajduje się pełno medali...
 

DeletedUser19357

Guest
czy te wszystkie zadania będą polegały na wydawaniu punktów rozwoju? czy może tylko kilka pierwszych :/
 

DeletedUser18754

Guest
Zgadzam się z tą motywką, lepiej postawić cokolwiek innego czego nie trzeba motywować.
 

Borisel

Hrabia
Mogę się dowiedzieć skąd wziąć ulepszenia tej kolumny ? 2 za zadania mozna dostać , kolejne 2 za niby przyłożenia (pokazuje się niby co jest w kolejnym) a gdzie jeszcze pozostałe 2 ? Znowu za przyłożenia będą ? Przecież wziąłem oba i ledwo 7 jardów zrobili a wydałem ponad 200 piłek...Jeśli piłki będą tylko za zadania to nie wiem czy uda mi się zdobyć kolejne 2 ulepszenia (nie mówiąc o tym czy uda się zdobyć czwarte ulepszenie za przyłożenia)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Mogę się dowiedzieć skąd wziąć ulepszenia tej kolumny ?
Będą do wygrania jako nagrody dnia, więc będzie się można w nie obłowić.

Taka mała uwaga stwierdzenie:
"te wszystkie zadania będą polegały na wydawaniu punktów rozwoju"
nie jest całkowicie prawdziwe, albowiem w drugiej części gdy zadania będą jedno dziennie, już takich praktycznie nie będzie.
 

Borisel

Hrabia
Nagrody dnia...z ich "matematyką" to sobie wylosuje figę z makiem . Pozostaje mieć nadzieję że zdobędę dużo piłek i "zawodnicy od siedmiu boleści" przebiegną jakieś konkretne jardy...
 
Do góry