Forge Bowl - komentarze

DeletedUser15590

Guest
Wygląda nawet ładnie i ciekawie, dla mnie to coś nowego. Arena Zwycięzców wygląda super, dużo lepiej niż stadion z eventu z okazji EURO. Niestety obawiam się, że po zimowym evencie (o dziwo udało mi się ukończyć go w całości) w tym nie zajdę zbyt daleko. Gdybym wiedział to ten zimowy pewnie bym sobie odpuścił. Zastanawiam się tylko skąd pomysł na taki event skoro za kilka miesięcy zaczynają się mistrzostwa w piłce nożnej, wydawało mi się, że to jest popularniejsze w Niemczech.
 

DeletedUser14806

Guest
Czyli zaczynamy żniwa 2018...szykować kasę , rozbijać świnki , wyciągać ze skarpet , likwidować lokaty , brać pożyczki etc.
Bo teraz zacznie się seria eventów z cyklu płacisz wygrywasz;P
 

DeletedUser19342

Guest
A gdzie gra dla gry, bez wyścigu szczurów, "nie muszę wszystkiego mieć" ?

Gram od niedawna, więc jestem ciekawy ewentu, jak każdego wydarzenia w grze. Póki będą zmiany, póty gra nie będzie nudzić :)
 

DeletedUser3

Guest
Gram od niedawna, więc jestem ciekawy ewentu, jak każdego wydarzenia w grze. Póki będą zmiany, póty gra nie będzie nudzić :)
To nigdy Ci się nie znudzi :).

Zastanawiam się tylko skąd pomysł na taki event skoro za kilka miesięcy zaczynają się mistrzostwa w piłce nożnej, wydawało mi się, że to jest popularniejsze w Niemczech.
gdyż 4 lutego jest 52 super bowl.. a świat to nie tylko Niemcy :)
To prawda, ale poza tym tylko tematyka jest w tych dwóch eventach podobna (sport). Mechanika jest zupełnie inna.
 

DeletedUser7795

Guest
Bo teraz zacznie się seria eventów z cyklu płacisz wygrywasz

Takie eventy to ja sobie odpuszczam. Nie denerwuję się, mam to w nosie i zabieram się za inne zajęcia.
Zdobice jednego zestawu czy innych budynków powinno być gwarantowane w ilości 1x. Kto chce się więcej nachapać to niech otwiera portfel.
 

DeletedUser212

Guest
Ja chciałbym wiedzieć czy, mam nadzieje że jasno to napiszę : Punkty dodatkowe usyskane za przekroczenie lini touch down są dodawanej do następnej rozgrywki, czy się kasują np mam do touch down 5 lini, ale jest skrzynia za 8-9 lini która ma w sobie wartościową nagrodą, czy te 3-4 punkty przejdą do nastepnej gry czy przepadną :)
 

DeletedUser19342

Guest
Clou tego wątku jest nadchodzący ewent, który chętnie poznam i przejdę ile się da, bawiąc się wszystkim, tym co zaoferował producent :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14806

Guest
Szybko jednak pojmiesz że uczestnictwo w takich eventach bez dodatkowego wsparcia w postaci diamentów doprowadza często jedynie do frustracji, nie wielki procent graczy którzy nie wydają na diamenty dostaje w takich eventach to co wartościowe, reszta zbiera dziadostwo które potem zalega w inwentarzu bo albo brakuje jakiejś części do kompletu albo nie ma "level up" albo poprostu nagroda to kolejna ozdoba która nikomu nie potrzebna jest.
 

DeletedUser19342

Guest
@kasia - jako początkujący gracz, prosiłbym o uzasadnienie, czemu jest najbeznadziejniejszy ;) (fajne słowo :D )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17395

Guest
Wie ktoś czy to będzie działać tak że te budynki umieszczone koło siebie będą dawać więcej(mam nadzieję że nie)?
 

kasia2389

Arcyksiążę
@kasia - jako początkujący gracz, prosiłbym o uzasadnienie, czemu jest najbeznadziejniejszy ;) (fajne słowo :D )
Chętnie bym Ci powiedział, ale nie mam pojęcia z jakiego powodu programiści go tak wymyślili. :)
Ale zawsze coś musi być najlepsiejszie i najgorszejsze, często może być to to samo.
 

DeletedUser19342

Guest
No tak - ale z czego wynika jego beznadziejność? Słabe nagrody, za duże wymagania i początkujący nie przejdą, jakaś zasada nagród skomplikowana, obiekty zabierające za dużo przestrzeni w stosunku do tego co dają...? ;)
 

DeletedUser16730

Guest
początkujący nie przejdą

Wbrew pozorom początkujący mają mniej problemów z przejściem niż zaawansowani. Początkujący też mają inne pojęcie "dobrego ewentu" bo dla nich każda nagroda ewentowa będzie lepsza od tego co może dostać na co dzień. Jeśli jesteś początkujący to powinieneś go zrobić i na pewno będziesz zadowolony. Dopiero za jakiś czas to zadowolenie będzie schodziło równią pochyłą w dół, a nagrody z pierwszych ewentów będą lądowały w koszu.
 

DeletedUser19342

Guest
Może wtedy znajdę sobie inny powód do zadowolenia :D
A ewent oczywiście mam zamiar zrobić na tyle ile będę mógł i mam nadzieję, że faktycznie każda nagroda mnie ucieszy :)
 

DeletedUser14308

Guest
Z tego co widziałem to yardy po przylozeniu przechodzą na kolejne przylozenie.Nie tutaj budynki nie musza stać kolo siebie bo to nic dodatkowego nie daje.Budynek 3x3 który po maksymalnym rozbudowaniu dajacy 3 PR to slaba nagroda?To tylko 9 kratek czyli na 1 PR przypadają 3 kratki swiatynia na 4 kratkach daje 1.A tam sa jeszcze towary medale kasa i mlotki owszem w niezbyt dużej ilości ale sa.Problem w tym ze zdobycie 6 ulepszeń bez ogromego szczęścia bądź diamentow będzie niewykonalne.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Proszę o trzymanie się tematu i bez wycieczek personalnych.

Offtop został usunięty.
 

DeletedUser11629

Guest
Z tego co widziałem to yardy po przylozeniu przechodzą na kolejne przylozenie.Nie tutaj budynki nie musza stać kolo siebie bo to nic dodatkowego nie daje.Budynek 3x3 który po maksymalnym rozbudowaniu dajacy 3 PR to slaba nagroda?To tylko 9 kratek czyli na 1 PR przypadają 3 kratki swiatynia na 4 kratkach daje 1.A tam sa jeszcze towary medale kasa i mlotki owszem w niezbyt dużej ilości ale sa.Problem w tym ze zdobycie 6 ulepszeń bez ogromego szczęścia bądź diamentow będzie niewykonalne.
Dobra nagroda, której nie możesz wygrać, tylko musisz ją sobie kupić - to słaba nagroda, nie sądzisz?
 

DeletedUser17530

Guest
Problem w tym ze zdobycie 6 ulepszeń bez ogromego szczęścia bądź diamentow będzie niewykonalne.

Dobra nagroda, której nie możesz wygrać, tylko musisz ją sobie kupić - to słaba nagroda, nie sądzisz?

2 ulepszenia są za wykonanie zadań, 2 są za przyłożenia, to do wylosowania pozostają 2, co jest normalnie możliwe bez użycia diaxów.

Bez użycia diaxów można zdobyć nie więcej niż 3 przyłożenia, a więc zdobędzie się - ulepszenie, świątynię wiedzy, ulepszenie. Wszystko będzie zależało od tego, jaką taktykę obierze się od początku. Czy będzie się wybierało chłodziarki, które dają dużo jardów kosztem mniejszej szansy na nagrodę dzienną, czy chłodziarki z większą szansą na nagrodę dzienną, za to z mniejszą ilością jardów.

Z tych eventowych budynków specjalnych warte uwagi są jedynie Plac Zwycięzców i Kwatery mieszkalne sportowców, ale jeśli ktoś będzie próbował je losować to automatycznie zmniejsza swoje szanse na wylosowanie ulepszeń do Kolumny Bohaterów. Oczywiście próby losowań wszelakich studni, ŚW, kryjówek łotrów itd też zmniejszają szansę na zdobycie pełnego kompletu ulepszeń, ale to chyba oczywiste.
Arena Zwycięzców to taki sam bubel co bazary i bale maskowe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry