Zima 2017 - komentarze

DeletedUser15017

Guest
Ha,ha i kto tu przekłada sukces w evencie na sukces w życiu? :p Ja nic nie wypatrywałam , tylko klikałam jak leci,bo czasu nie miałam i lupy, choć wzrok mam idealny podobno :D

Ale tu chodzi o kolor tego prezentu, np pakowano mi w kolor czerwony przed ostatecznym przemieszaniem to skupialem sie tylko na nich, wiec no nie do końca masz wprawne oczy : p
 

Toudi01

Szlachcic
Myślałem ze choć ten event zostawicie w spokoju ale jak zawsze musza pchać łapska do rzeczy która była dobra i ja zepsuć ,ogarnijcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser7795

Guest
Ja się ani trochę nie denerwowałem. Czemu? Bo miałem w doopie ten event i w ogóle do niego nie zaglądałem.
Zostawcie eventy w spokoju i idźcie bańki puszczać.
 

DeletedUser16730

Guest
Bez przesady, event jak każdy w fordżu. Nie ma tutaj ewidentnego wyjścia przed gracza, ale też nie ma wielkiej tragedii. Nastawiony ewidentnie na zakup diaksów, ale też robiąc 3/4 zadań (bez wymuszających awans) można było ustukać 5-7 świątyń. Tyle mi wpadło średnio na świat. Nie jest to super ilość, ale też nie całkowite dno.
 

DeletedUser7795

Guest
Nastawiony ewidentnie na zakup diaksów...

I właśnie to sprawia, że nóż się w kieszeni otwiera. Producent towaru stara się aby jego produkt był dobrej jakości a w FoE ostatnie eventy to jakieś fuszerki. Mam kupować diamenty żeby sobie wylosować coś co mogę zdobyć z zadań czy z wypraw? :haha:
 

Toudi01

Szlachcic
Bez przesady, event jak każdy w fordżu. Nie ma tutaj ewidentnego wyjścia przed gracza, ale też nie ma wielkiej tragedii. Nastawiony ewidentnie na zakup diaksów, ale też robiąc 3/4 zadań (bez wymuszających awans) można było ustukać 5-7 świątyń. Tyle mi wpadło średnio na świat. Nie jest to super ilość, ale też nie całkowite dno.
Nie no serio ???? Te zimowe eventy były najlepsze a teraz daja ci jakies budynki eventowe itp i pomyśl ile nowych budowli będziesz miał w eventach teraz to jest prostolinijnie myslenie a bo w jednym evencie byl jakis pałac to teraz dajmy to samo tylko nazwijmy to inaczej to samo G tylko w innym opakowaniu. Kiedys mogles budynki wojskowe wygrac jak weszles w nowe epoke co bardzo pomagalo jakies paczki z pr a teraz cwaniakuja i daja na pasek aby ludzie musieli wydawać
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17535

Guest
Nie no serio ???? Te zimowe eventy były najlepsze a teraz daja ci jakies budynki eventowe itp. (...) Kiedys mogles budynki wojskowe wygrac
I to pokazuje, że nigdy nie da się zadowolić wszystkich. Obecny zestaw był bardzo dobry, bo dawał przy odpowiednim ustawieniu dużo pr i ataku. Ogólnie każdy zestaw dający dużo pr jest dla mnie dobry. A widzę znajdą się i tacy, którzy wolą śmieci które można sobie kupić za monety.
 

Von Grun

Wicehrabia
ja bym wolał jednak konkretny budynek, który zajmuje tyle samo miejsca i daje tyle samo pr. Zobaczymy jak będziesz się cieszył, jak przyjdzie Ci taki zestaw przestawić z takiej, czy innej przyczyny. ;)
 

Toudi01

Szlachcic
I to pokazuje, że nigdy nie da się zadowolić wszystkich. Obecny zestaw był bardzo dobry, bo dawał przy odpowiednim ustawieniu dużo pr i ataku. Ogólnie każdy zestaw dający dużo pr jest dla mnie dobry. A widzę znajdą się i tacy, którzy wolą śmieci które można sobie kupić za monety.
Wole podnieść sobie perle do ataku i nie muszę zmieniać całego miasta i nikt mi nie splądruje perły a to zawsze można , miałeś zadania do odkrycia techno i niektórzy weszli w nowe epoki wiec teraz musza zasuwać aby odblokować specjalnie budynek wojskowy a tak mogłeś to mieć za free teraz zrozumiales moja wypowiedz czy jeszcze nie jak coś to priv na świecie A ten sam nick
 

DeletedUser18348

Guest
O cześć Toudi jesteśmy w jednej gildii :haha: nawet nie wiedziałam, a co do zimowego to lepiej się w język ugryzę ....ałłła boli i poczekam na następny :?:D
 

DeletedUser17535

Guest
Wole podnieść sobie perle do ataku
Myślenie mało rozwiniętego. Póki masz zeusa, katedrę, Castel na niskim poziomie, to łatwo je rozwijać. Jak już je masz na poziomach 60-80 to ile tysięcy pr trzeba wydać aby zwiększyć atak o kilka-kilkanaście procent?

teraz zrozumiales moja wypowiedz czy jeszcze nie
A Ty zrozumiałeś moją?
Każdy gra jak chce, wg swoich założeń. Dla niektórych budynki dające pr o bonus do ataku są nic nie warte, dla innych nic nie warte są budynki które można sobie kupić za monety. Wniosek jest prosty: zawsze będą zadowoleni i będą niezadowoleni.
Ja nie zamierzam przekonywać do swoich racji. Ja tylko zauważam, że różni ludzie mają (i mają prawo mieć) różne zdanie.
 

Toudi01

Szlachcic
Myślenie mało rozwiniętego
czyli Twoje? bo jak nie umiesz normalnie rozmowy przeprowadzić to nie wypowiadaj się .
Póki masz zeusa, katedrę, Castel na niskim poziomie, to łatwo je rozwijać. Jak już je masz na poziomach 60-80 to ile tysięcy pr trzeba wydać aby zwiększyć atak o kilka-kilkanaście procent?
stać mnie na to bo jakbyś pomyślał to napisałem na którym świecie gram i ze mam ten sam nick wiec możesz zobaczyć ze mam ponad 300 pr dziennie a tu chodzi o to ze co event foe daje to samo tylko inaczej wygląda i w pewnym momencie ci którzy się rozwijają powoli nie będą mieli miejsca w mieście
 

DeletedUser17535

Guest
czyli Twoje? bo jak nie umiesz normalnie rozmowy przeprowadzić to nie wypowiadaj się .
Jak nie rozumiesz wypowiedzi, nie komentuj. Jak masz perły na niskim poziomie (czyli nierozwinięte) to łatwo zwiększać ich poziom.
Niemniej jeśli nie załapałeś sensu mojej wypowiedzi, to może i Twoja interpretacja jest właściwa :)

stać mnie na to bo jakbyś pomyślał to napisałem na którym świecie gram i ze mam ten sam nick wiec możesz zobaczyć ze mam ponad 300 pr dziennie a tu chodzi o to ze co event foe daje to samo tylko inaczej wygląda i w pewnym momencie ci którzy się rozwijają powoli nie będą mieli miejsca w mieście
Ależ ja widziałem Twoje miasto. Dlatego napisałem, że jest nierozwinięte: takie miasteczko początkującego lub gracza bez pomysłu na grę. Ale nie żal się, na początek 300pr dziennie wystarczy, żeby coś rozwinąć. :)
 

Toudi01

Szlachcic
Jak nie rozumiesz wypowiedzi, nie komentuj. Jak masz perły na niskim poziomie (czyli nierozwinięte) to łatwo zwiększać ich poziom.
Niemniej jeśli nie załapałeś sensu mojej wypowiedzi, to może i Twoja interpretacja jest właściwa :)


Ależ ja widziałem Twoje miasto. Dlatego napisałem, że jest nierozwinięte: takie miasteczko początkującego lub gracza bez pomysłu na grę. Ale nie żal się, na początek 300pr dziennie wystarczy, żeby coś rozwinąć. :)
Kurcze to jak ogaldanie dnia swira wiec wole nie komentowac zyj w swoim malutkim swiecie i tam zostan chlopcze
 

DeletedUser18975

Guest
Event się dawno zakończył, mam dwa główne portrety ale nie widzę Frosty'ego...?
 
Do góry