Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17530

Guest
Pojawiły się grafiki budynków z 6 części oceanicznej przyszłości. Nie chce mi się ich tu wklejać, ale będą to: 1 budynek kulturowy, 1 dekoracja, 3 budynki wojskowe, 1 budynek mieszkalny i 1 produkcyjny. Wśród nowości nie ma kolejnej perły, której grafika była już wrzucana jakiś czas temu. Oznacza to jedno - 6 część OP nie będzie ostatnią :D
 

DeletedUser18601

Guest
Jeśli myślicie, że obecnie kończący się event zimowy jest słaby, to poczekajcie na następny - Forge Bowl. Jest jeszcze gorszy, a szansa na wylosowanie ciekawej nagrody minimalna. No i zadania bez alternatywy, wiecie jakie :)
 

DeletedUser18115

Guest
Jeśli myślicie, że obecnie kończący się event zimowy jest słaby, to poczekajcie na następny - Forge Bowl. Jest jeszcze gorszy, a szansa na wylosowanie ciekawej nagrody minimalna. No i zadania bez alternatywy, wiecie jakie :)
Możesz rozwinąć? :p Bo jestem ciekaw jak kolejny event będzie wyglądał.
 

DeletedUser15836

Guest
U mnie w przemyśle zawsze dawał 5x2, i zastanawiałem się o co w tym chodzi, zwłaszcza, że daje przetworzone...
 

kasia2389

Arcyksiążę
No to znaczy, że od ME powinien dawać po jednym przetworzonym, a nie po dwa albo jak teraz po 4.

W/g wikii:
  1. Goods received in the table above are 2 (4 from ME) goods of each type of goods in your current era (10 or 20 total).
  2. Production likelihood is unverified, based on the same formula as the Wishing Well.

A może by tak wpaść na genialny pomysł i jeszcze te towary, które gracze nienależne dostali odebrać, można by zapuścić skrypt, który przy okazji pokasuje jakieś perły.
 

DeletedUser11629

Guest
U mnie w przemyśle zawsze dawał 5x2, i zastanawiałem się o co w tym chodzi, zwłaszcza, że daje przetworzone...
W przemyśle dawał Ci towary przetworzone? Z jakiej epoki?

A może by tak wpaść na genialny pomysł i jeszcze te towary, które gracze nienależne dostali odebrać, można by zapuścić skrypt, który przy okazji pokasuje jakieś perły.

Nie mogą, zwolnili ostatniego człowieka, który tam robił coś twórczego (źle, ale robił).

A jednak ktoś tam u góry ma olej w głowie i zrobią Bank z powrotem tak bardzo użytecznym, jak był :) Jipikajej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11629

Guest
Chodziło mi, że w wyższych epokach dawał przetworzone w większej ilości.

@Jomacha, co teraz miałeś na myśli?
A to ciekawą perłę miałeś... :D
Na becie napisali, że po długim tentegowaniu w głowie oraz wysłuchaniu feedbacku graczy "odwrócą" zmiany dotyczące Banku, więc dla nas na serwerach live nic się nie zmieni.
 

DeletedUser7795

Guest
Wszystkie perły dające towary od epoki modernizmu powinny dawać 2x więcej towarów niż we wcześniejszych epokach. Z tym, że od modernizmu są to towary nieprzetworzone. Poniżej opis z Bazyliki św. Marka:

Bez tytułu.jpg
 

DeletedUser15836

Guest
@Jomacha, i o tym, co jest wyżej napisałem - wobec tego epoki postępowa i niższe powinny dostawać przynajmniej tyle samo co modernizm+...
 
Do góry