Jesienne Zbiory - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11123

Guest
nigdzie nie znalazłem, choć przyznaję że zbyt mocno do szukania się nie przykładałem, a pewna kwestia trochę mnie zdziwiła. Czemu nie można schować kryjówki łotrów przy pomocy nagrody umożliwiającej chowanie budynków eventowych, czyżby łotry były budynkiem standardowym?
 

DeletedUser16762

Guest
Moze taki sam blad jak z galeria slaw? Albo traktuje kryjowke jak budynek wojskowy? Kto ich tam wie
 

DeletedUser14757

Guest
Ja co dzień mam przynajmniej raz 50 jabłek z jabłonki. Wiec to zalezy od farta ;)

Fart jak fart. U mnie 2 x 50 przez pierwsze 2 dni. Później nic aż dzisiaj pod koniec dnia trafione 50. Już myślałem, że to taka podpucha na początek eventu ;p
 

DeletedUser2383

Guest
ŚW za 30 razem... :
1. 13. 15. 16. 27. 30k monet,
2. 17. 18. 29 .120 jabłek
3. 10. 26. Przechowaj Budynek
4. 9. 23. Studnia Życzeń
5. 6. 11. 12. 20. 24. 25. 28. Łotr
7. 8. Zestaw do renowacji
14. 21. 2 Plany obserwatorium
19. Wieża zwycięstwa
22. 30k zaopatrzenia
30. ŚW

W sumie: 150k monet, 30k zaopatrzenia, 480 jabłek, 3 przechowalnie, 2 zestawy do renowacji, 3 studnie życzeń, 8 łotrów, 4 plany obserwatorium, 1 wieża zwycięstwa i 1 ŚW

i 5 ŚW dokupionych
 

DeletedUser17021

Guest
do północy skuteczność zasadzeń miałem około 25%, po północy jak weszły nowe nagrody (świątynia wiedzy , studnia) skuteczność zasadzeń .....3%. Na czacie wiele osób ma podobnie ....
 

DeletedUser2383

Guest
Dam 100 jabłek, że jest wprowadzony czynnik losowy i w zależności od aktywności graczy się dopasowuje do sytuacji.
No i 2 wątek spiskowy, że nagrody są losowane co 10-15 sek, a nie za każdym razem gdy otwierasz koszyk.
 

DeletedUser17021

Guest
ja trafiłem i F i E świątynie za drugim razem no i potem dokupiłem po 7szt na każdym świecie
Natomiast ta zmiana % zasadzeń ... no cóż taki wybieg developerów by tych nagród nie dać za dużo :(
 

DeletedUser2383

Guest
No właśnie jest szansa na więcej, skoro z 15% na 27% podnieśli szanse na zwrot jabłek :p
 

DeletedUser

Guest
zmiany były z pewnością potrzebne ale że aż tak daleko idące ?
kosztem zbioru jabłek to miało się odbyć ? praktycznie same 7 i 10 są zbierane , o 20 i 50 trzeba zapomnieć :p
 

DeletedUser12625

Guest
Co wy macie z tymi zbiorami po 7, 10 jabłek? Przestańcie pryskać jakimiś środkami chemicznymi, postawcie na naturę tak jak ja i będziecie zbierać po 20, 50 jabłek :)
 

bartekmod

Książę
zamiana 2 planów obserwatorium na 1... zła

usunięcie monet a zostawienie zaopatrzenia - złe, przecież za monety kupimy PR, a za zaopatrzenie? będzie tylko zalegać
 

DeletedUser17021

Guest
zmiany w nagrodach tak w poniedziałek ale procent zasadzeń jabłoni i wielkość zbiorów weszły dziś po północy i to widać wyraźnie
 

DeletedUser17025

Guest
od północy do 16 godziny tylko 3 zasadzone jabłonie... ma to nas zniechęcić? fajnie że się procenty zmieniły na plus ale gdzie tu logika skoro nie będę miał co włożyć do tego koszyka....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16753

Guest
zmiany w nagrodach tak w poniedziałek ale procent zasadzeń jabłoni i wielkość zbiorów weszły dziś po północy i to widać wyraźnie

No nie wiem, w mojej gildii tłuką po 20 jabłek i 50 i stawiają coraz więcej świątyń wiedzy. Zwróć może też uwagę czy wszyscy Cię motywują, bo z tego co widzę to ludzie dziś nie mają chyba czasu. Mało motywacji = Mało jabłonek i nie ma co szukać na siłę spisków.

EDIT:

Nie wygrałem ani jednej świątyni, ale za to wygrałem 5 renowacji i 1 przechowanie budynku, dla mnie super :) Schowam sobie sklepik, bo żal mi go kasować ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry