[Zgłoszone] Automatyczna motywka wszystkich na raz

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15268
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15268

Guest
Mój pomysł polega na dodaniu dodatkowej zakładki "AUTOMATYCZNA MOTYWACJA" przy sąsiadach, znajomych i gildian. Zamiast 5 zakładek z osobami niech bedzie 4 a 1 niech będzie nieruchoma i dająca możliwość motywowania wszystkich na raz z danego zakresu ZNAJOMI / GILDIANIE / SĄSIEDZI.
Powiem szczerze że już mnie zaczyna nudzić to bezmyślne klikanie, szczególnie że gra się rozwija, przybywa innych, ciekawych rzeczy jak np. wyprawy. Licząc srednio 100 kliknięć na świat robi się 700 kliknięć - totalna strata czasu, że nie wspomnę o oczach które mnie po prostu bolą po 30-40 minutowym klikaniu (wpatrywanie się w punkt).
Przepraszam jeżli ktos to już pisał a ja tego nie wyszukałem, może użyłem złych słów kluczowych, jednak nie znalazłem nic pododbnego.
 

astrotaurus

Hrabia
cóż, pamiętam jeszcze... ho, ho!... jak trzeba było wejść do czyjegoś miasta by zmotywować...

Pomysł może i niezły dla takiego lenia ( z brakiem czasu w dodatku) jak ja: klik i ileś-tam towarów z Dynamic Tower wpadło do saka, ale nie! Jakieś minimum wysiłku, minimum zaangażowania musi być, inaczej to bez sensu!

...
a ankieta ...?!
 

DeletedUser15092

Guest
Znowu powtarzający się pomysł. I dobrze, bo w końcu trzeba to wprowadzić!
Nigdy nie rozumiałem tego kontrargumentu, że trzeba się wysilić i wgl.
Czy będziecie też mówić, by nie używać aut, bo żeby gdzieś dojść trzeba się wysilić?
Poza tym to gra. Przecież gra ma być zabawą, nie udręką.

A poza tym też oszczędzajmy prąd (i nerwów) :)
 

DeletedUser15268

Guest
Dziękuje za wasze odpowiedzi. Ja wiem że kiedyś trzeba było wchodzić do miasta by motywować. Zresztą, jeśli się chce dać motywkę skuteczną, teraz też trzeba wejść do miasta. Jednak gra się rozwija. dochodzą nowe elementy i te które były dotychczas można by trochę ułatwić. Dlatego napisałem a autmatycznej motywce. Można by w zamian nie dostawać planów pereł - tą opcję zostawić nadal przy ręcznej. Ale to klikanie na obecną chwilę po prostu jest nużące. Przepraszam, ale "nie motywuj", to takie trochę nie na miejscu.....
 

DeletedUser15092

Guest
Dziękuje za wasze odpowiedzi. Ja wiem że kiedyś trzeba było wchodzić do miasta by motywować. Zresztą, jeśli się chce dać motywkę skuteczną, teraz też trzeba wejść do miasta. Jednak gra się rozwija. dochodzą nowe elementy i te które były dotychczas można by trochę ułatwić. Dlatego napisałem a autmatycznej motywce. Można by w zamian nie dostawać planów pereł - tą opcję zostawić nadal przy ręcznej. Ale to klikanie na obecną chwilę po prostu jest nużące. Przepraszam, ale "nie motywuj", to takie trochę nie na miejscu.....

Ja bym zaproponował (być może) ciekawszą alternatywę, trzeba kliknąć 10k razy i dopiero wtedy odblokuje się możliwość wspierania wszystkich za klikiem.
 

DeletedUser16399

Guest
Jestem za jak najbardziej. To monotonne i żmudne zajęcie, a nie wysiłek. Na początku może i chce się to robić, ale z czasem jedynie zamula i zniechęca. Jeśli ktoś, uważa, że to wysiłek, który trzeba ponieść - niech sobie nawija papier toaletowy na pustą rolkę z pełnej w wolnych chwilach ;)
 

DeletedUser

Guest
zgłaszam sprzeciw! - w któryms ze znacznie wczesniejszych postówdalem identyczny pomysł i nie trafił do perełek
a kolega tu rzuca plagiatem i laduje w perełkach - jest to niesprawiedliwe!
 

DeletedUser17290

Guest
ta ale i tak liczy się tylko pomysł, a nie autor
no i powinni zamiast dawać to od tak, dać jako nagrodę w wyprawach gildyjnych i ewentualnie tylko dla gildii
przy okazji zaradzili by coś na (często bez podstawce) narzekania osób że nagrody za wyprawy marne
 

Tbnfd

Szlachcic
Mój pomysł polega na dodaniu dodatkowej zakładki "AUTOMATYCZNA MOTYWACJA" przy sąsiadach, znajomych i gildian. Zamiast 5 zakładek z osobami niech bedzie 4 a 1 niech będzie nieruchoma i dająca możliwość motywowania wszystkich na raz z danego zakresu ZNAJOMI / GILDIANIE / SĄSIEDZI.
Powiem szczerze że już mnie zaczyna nudzić to bezmyślne klikanie, szczególnie że gra się rozwija, przybywa innych, ciekawych rzeczy jak np. wyprawy. Licząc srednio 100 kliknięć na świat robi się 700 kliknięć - totalna strata czasu, że nie wspomnę o oczach które mnie po prostu bolą po 30-40 minutowym klikaniu (wpatrywanie się w punkt).
Przepraszam jeżli ktos to już pisał a ja tego nie wyszukałem, może użyłem złych słów kluczowych, jednak nie znalazłem nic pododbnego.

-> jestem zdecydowanie ZA tym pomysłem. mam już 3 światy, i brak czasu na tracenie czasu na takie nudy jak klikanie "ikona + wsparcie, ikona wsparcie ikona wsparcie.... i tak 2 zakładki x po 70-80 osób plus gildia - Tu akurat przydała by się opcja "wesprzyj/zmotywuj wszystkich automatycznie" przez kliknięcie JEDNEGO przycisku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
//SKARGA//

Pomysł był mój - na forum można poszukać isię znajdzie jak przynajmniej 2 razy to proponowałem.
a skoro pomysł trafił do perełek to proszę support o dodanie linków z moim pomysłem w ten post. Niech data artykółu zaświadczy kto był pierwszy!
 

DeletedUser17290

Guest
a moim zdaniem gra powinna zakazywać czerpania jakichkolwiek korzyści z gry na kilku światach/kontach waż problem by zmalał, a ja nie musiał bym wspominać jak kiedyś wyglądała motywacja i ograniczenie czasowe na efektywne dokonanie zbiorów zanim przepadną
 

DeletedUser17398

Guest
Pomysł bardzo dobry, w zasadzie to jest duża oszczędność czasu.
W tym czasie co klikam mógłbym np. wysłać na atak lub postawić jakiś budynek.
Druga sprawa, że to klikanie jest żmudne, nie robię tego codziennie tylko jak mi się zachce, ale tylko dlatego, że jak pomyślę, że mam sterczeć przy tym 10 min to mi się odechciewa.
 

DeletedUser14109

Guest
Teraz za motywkę, zależnie od poziomu masz określony %, że coś wpadnie. Czasami 3-4 razy a czasami i więcej. Przy jednej motywce wszystkich na raz wpadnie jeden fant, czy kilka?
 

DeletedUser

Guest
mialem bank nasion 3 miechy.
bezuzyteczne badziewie
daje groszowe ilosci wszytkiego, do tego stopnia ze gra nie warta swieczki
diamentow nie widzialem ani razu a dziennie robie motywke
bank mialem na 3 %
 

DeletedUser14109

Guest
Ja prawdę mówiąc jestem skłonny wyrzeczenia się wszystkich profitów w zamian za jedno kliknięcie.
Motywka pojedyncza - profity, motywka hurtowa - brak profitów.

Tak właściwie może być, coś za coś.
Natomiast co do banku, mi pasuje, mam na 2 lvl i wpada sporo różnego rodzaju fantów, w tym 2x diaxy.
 

DeletedUser

Guest
ja w oceanicznej jestem idostaje
po 4 szt kazdej surki - nic nie warty shit
po 20k mlotkow. - co to jest? mniej niz zero
kasy tez jakos 30k - kolejne nic
medale 20 szt... prosze was
diaxy ani razu...
 

DeletedUser16027

Guest
Pomysł przedni. Bez udziwnień typu automat bez profitów. Czasem wyszarpnę z życia tylko 10 minut dziennie a zobowiązania są. Nie grać bo trzeba pracować i real ogarnąć. Czekam z utęsknieniem.
Co do praw autorskich pomysłu to kolega pojechał na maxa, przeprosił i może ma tantiemy wpłacić, podziwiam odwagę ujawnienia się :)
 

DeletedUser17290

Guest
Ja prawdę mówiąc jestem skłonny wyrzeczenia się wszystkich profitów
może dlatego że nie msz w mieście rozwiniętego DT,BN, nie brak ci planów na początku gry i dlatego nie liczysz na te z motywacji i nie planujesz tych pereł wymieniać teraz na VI oraz muzeum,,, ale nie każdy może mieć takie zdanie
do tego co za różnica kogo i za co motywujesz klik i po sprawie.

po 4 szt kazdej surki - nic nie warty shit
a mi to wystarczy, z mojej perspektywy do dla mnie lepszy budynek produkcyjny, nie zabiera ludzi, będzie mi dawał więcej towarów, może mi dać jeszcze więcej jak go bardziej podniosę, do tego jakaś szansa na diasy i co chwila jakieś dodatkowe badziewia
 

DeletedUser7795

Guest
@mirus spokojny chcesz aby w jednej zakładce byli wszyscy gracze z trzech grup czy aby za jednym kliknięciem zmotywować wszystkich graczy?
 
Do góry