gra za 4 lata

Status
Zamknięty.

DeletedUser7261

Guest
Myślę, że za cztery lata wezmą się za poprawki wyczekiwanych przez graczy błędów, jak już oczywiście wszystkie graficzne pierdoły zostaną doprowadzone do końca i w końcu będzie można normalnie pograć. <- wersja optymistyczna.
 

Mikekun

Książę
Gra za cztery lata będzie wyglądała tak, że można sobie pograć jak najbardziej. Jednakże nie będzie dostępne forum z powodu nadmiernej krytyki od strony graczy. Forum można będzie tylko przeglądać ;)
 

DeletedUser2776

Guest
Za 4 lata nie będzie gry, szach-mat gracze D:

Ubiegles mnie :).
Dwa lata temu, gdy gra sie pojawila, niektorzy forumowicze zastanawiali sie nad wyborem flasha jako technologii napedzajacej gre. Teraz juz jest prawie jasne, ze nie za 4 ale za 2 lata juz tej gry nie bedzie, chyba ze programisci przepisza ja na HTML/JS. Flash is dead.
 

DeletedUser3372

Guest
za 4lata jak sie nie zmieni nic to malo ludzi w to bedzie gralo w tej grze graja jedni i ci sami gracze tu trzeba nowych graczy swiezej krwi zeby rozruszac tu rozgrywke otworzyliscie nowy swiat z czego 60 % to strzy gracze z roznych serwerow przydala by sie nowa reklama tej gry
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
60%?
Ja bym powiedziała ze 90 :p

Reklamy lecą na okrągło na którejś stacji, Zbuduj swoje imperium! I w sumie na tym to polega, wiec za 4 lata będą poprawiać wciąż okienka żeby KKKKKKKKKKK mieściło się i kolejne poprawki, żeby gracz mógł sobie swoje imperium z lotu ptaka pooglądać.
 

Wanat70

Wójt
a według mnie powstanie kilka nowych światów,wymyślą kilka nowych epok i może poprawią błędy w grze.
 

DeletedUser

Guest
Za 4 lata nie będzie gry, szach-mat gracze D:
Za 4 lata możesz mieć już zablokowane konto, szach mat support :p

A mi się wydaje, że za 4 lata to na pewno przyjdą nowe światy, zapewne jakieś epoki, może perełki perełek :)
 

Auksacer

Wicehrabia
No jak nowe epoki? Co może być jeszcze za epoka po Przyszłości?:D Post-Przyszłość?:) Zresztą twórcy gry mówili, że planują odbiec tylko w niedaleką przyszłość w FoE, a jak pójdą jeszcze dalej niż Przyszłość, to już musieliby pójść w daleką przyszłość;) Co prawda mogą zmienić plany, ale wątpie by do tego doszło i zarazem mam nadzieję, że tego nie zrobią. Mam nadzieję, że Przyszłość będzie ostatnią epoką, bo kolejne epoki, to już może być przegięcie, przekombinowanie, przeciąganie na siłę, odgrzewane kotlety itp. itd.:D Za to chciałbym, żeby zamiast epok InnoGames zaskoczyło nas czymś zupełnie nowym. Jakąś nowością rozszerzającą rozgrywkę, w stylu GvG. Coś co będzie w stanie zastąpić nowe epoki. Coś na co Gracze będą tak samo wyczekiwać jak na każdą nową epokę:)
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
EJ miała być ostatnia, ja już się czuje oszukana tą epoką przyszłości... A za 4 lata to może ktoś naprawi błąd wyskakujących dymków i wprowadzi udogodnienia dla graczy typu spis wpłat do skarbca, brak rotacji w armii. Warto czekać :haha:
 

DeletedUser15323

Guest
Hmm za 4 lata to upadnie ta gra :) Bo jak się gra nie będzie się rozwijać to graczy nie będzie ;(
 

DeletedUser13910

Guest
Hmm za 4 lata to upadnie ta gra :) Bo jak się gra nie będzie się rozwijać to graczy nie będzie ;(

Jak mówił Mistrz Yoda :

,,Przyszłość zawsze w ruchu jest,,

Więc nie możemy jednoznacznie stwierdzić co wtedy będzie :)
 

DeletedUser

Guest
Z punktu widzenia fizyki kwantowej coś takiego jak przyszłość nie istnieje ale jestem pewien, że za 4 lata... może w końcu osiągnę epoke jutra ;}
 

DeletedUser13910

Guest
Z punktu widzenia fizyki kwantowej coś takiego jak przyszłość nie istnieje ale jestem pewien, że za 4 lata... może w końcu osiągnę epoke jutra ;}

Jak mawiał Obi-Wan Kenobi xD

,,Wiele prawd zależy od punktu widzenia,,

- - - Zaktualizowano - - -

A tak BTW można by wprowadzić osobną aplikacje mobilną do forum xD

Szkoda że mam starszego androida i nie mogę pobrać aplikacji mobilnej
 

DeletedUser

Guest
może w przyszłości bardziej rozbudują system gildii więcej poziomów jakieś dodatkowe bonusy może więcej budynków dających potencjał. Jak się patrzy na grę to wydaje się że wszystko już jest ale producenci zawsze zaskakują :)
 

DeletedUser3815

Guest
jak już jest GvG to może zrobić PvP, czyli możliwość niszczenia budynków przeciwnika, zajmowanie jego miejsc na mapie i lepsze bonusy do surowców, bardziej rozbudowana obrona miasta, oprócz żołnierzy jakieś mury
 

DeletedUser8507

Guest
możliwość niszczenia budynków przeciwnika, zajmowanie jego miejsc na mapie i lepsze bonusy do surowców, bardziej rozbudowana obrona miasta
eee??? NIszczenie nie przejdzie, jak niby bardziej rozbudowana obrona miasta i co masz namyśli o lepszych bonusach?

Za 4 lata ta gra się sprzeda lub będzie tak beznadziejna że nikt nie będzie w nią grał... kiedyś ta gra to było coś... a teraz tylko gvg czy inne badziewia...
 

DeletedUser3815

Guest
myślałem, że można komuś "zabrać" bonusy z mapy, których jeszcze się nie ma, ale może to być zły pomysł. Ale rozwinąć rozgrywkę PvP, niż tylko atak i plądrowanie było by ciekawe, obrona miasta większa niż tylko jednostki, można dodać jakieś działa obronne :) Można by podnosić poziom niektórych budynków, koszar ... to takie luźne sugestie :)
 

wuen

Hrabia
podziwiam hurra optymizm w wypowiedziach wieszczących świetlaną przyszłość...
jakie 4 lata?!?! za 2 lata to będziemy ją tylko wspominać:
- Flash
- mało przychylny graczom support
- nie uwzględnianie próśb graczy
oto elementy, które przyczynią się do jej "upadku"
 

DeletedUser

Guest
Ja wierzę że będzie tylko lepiej :) na pewno GvG poprawią bądź rozbudują bo już są gildie z maksymalnym poziomem i dla nich tak jakby się zakończyła rozgrywka gdy to poprawią to gra będzie mogła się ciągnąć w nieskończoność :) myślę że też powstanie sporo budynków bądź pereł dających potencjał dla gildii gdyż są gildiie które grają ekonomicznie a galeria sław to za mało ;) za 4 lata zobaczymy które słowa się spełnią :)
może powstanie lepszy klient gry nie wymagający przeglądarki może Flash będzie tak ulepszony że będzie to wyglądało bardzo realistycznie :)
GvG-PVP - pojedynowanie się gracza z graczem :)
 

DeletedUser3220

Guest

DeletedUser15149

Guest
GvG-PVP - pojedynowanie się gracza z graczem :)
to by bardzo rozbudowało grę i byłoby na duży plus. tylko, że walki pewnie trwałyby dłużej więc trzeba byłoby wybrać jakąś kolejną formę walk, po GvG i Wieży dodać kolejną PvP. Nie zastępować już istniejących.

I ten klient gry też dobry pomysł. Byłaby szansa na przyspieszenie gry. Ewentualnie wprowadzenie tego uproszczonego (spłaszczonego) widoku miasta, co ktoś dał w propozycjach.
 

DeletedUser

Guest
mogę się zapytać o co chodzi z flashem? dlaczego uważacie że flasha może nie być za 4 lata?
 
Status
Zamknięty.
Do góry