Halloween 2014 w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser625

Guest
I tak event przejdziesz w 10 minut więc robi Ci to różnice? :p
 

demoniusz

Rycerz
Moze w 10 min to nie da rady :), ale i tak na FoE denerwuje mnie to ze aktualizacje, eventy itp sa nie wiadomo kiedy, np The West tez gra z inno a zawsze event stratuje 00:01 i jest z rana dostepny, no i TW ma tez zalete dzila normalnie na androidzie to gdzie bym nie byl da sie grac :)
Przesłał użytkownik: Zespół Forge of Empires dzisiaj o15:40 mnie z rana zalatwilo totalnie az 2 razy sprawdzalem czy nie przespalem calego dnia

Halloween już pora, zabawę zacząć czas!
Przybywają duchy, lecz nie musisz wiać!
Niosą nam zagadki, łamigłowek moc,
Trzeba je rozwiązać, nim nastanie noc.
Mają też prezenty, nie wiadomo skąd.
Szybko! Przybądź po nie, zanim...

Czytaj dalej
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13282

Guest
Wykonałem 5 pierwszy zadań, a jest ich 16. Te pierwsze pięć jest łatwe np. trzeba wybudować drogę. Ale szóste jest już zagadką.

KIM JESTEM? "Zagadka albo żal" - co to ma być? Myślcie
 

DeletedUser12715

Guest
A ta droga to może w drugim z kolei?
Bo jakoś ja nie mogę go rozgryźć. "Spaceruj albo płacz"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Proszę przeczytać zasady prezentowania rozwiązań znajdujące się w pierwszym poście tematu. Informuję, że posty osób, które tych zasad nie potrafią przestrzegać będą kasowane.
 

DeletedUser8668

Guest
Zatrudniaj lub przeszkadzaj?
Już wiem:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Te zagadki naprawdę nie są takie trudne :p. Wystarczy minimum zastanowienia by wpaść na rozwiązanie.
Przypominam też ponownie o zasadach prezentowania rozwiązań znajdujących się w pierwszym poście tematu.
 

DeletedUser13282

Guest
Pięć albo nic - chodzi o produkcję narzędzi w pięć minut.
Zagadka lub żal. Trzeba coś zbudować. Niby tego bohatera który prowadzi zadania, ale to z punktu widzenia gry nie to. Coś innego.
Pierwsze pięć zadań jest proste, wystarczy znać grę i jej zasady.

- - - Zaktualizowano - - -

Jak ktoś wie, to umieszczać w spoilerach, wzór na początku tematu. - przypomnienie gracza.
 

DeletedUser

Guest
"Zatrudniaj lub przeszkadzaj"... ktoś podpowie o co w tym chodzi??
 

DeletedUser

Guest
pomoze ktoś z zadaniem szal nauki czy jakos tak? Trzeba postawić akademie ? tak się domyślam tylko ona dużo kosztuje i chciałem się upewnić
 

DeletedUser5506

Guest
Ludzie, jest masa rozwiazan tych zadan a kazdy sie poci i spamuje "a jak to? a jak tamto?" OGAR ludzie...........
 
Status
Zamknięty.
Do góry