Halloween 2014 w FoE - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8110

Guest
Zapraszamy do dyskusji na temat Halloween :).
W związku z tym, że event ten w bardzo dużej mierze składa się z rozwiązywania zagadek, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na to, by wszystkie informacje zdradzające ich rozwiązania znajdowały się w spoilerach! Nie psujcie zabawy innym!

Jak dodać spoiler?
Używamy podanego poniżej tagu bez kropki w nawiasach:
[.SPOILER]Tekst który ma znaleźć się w spoilerze [./SPOILER]


Wyjątek z polityki spoilerowej obowiązującej na forum:
Przed eventem- Zezwalamy na dyskusję w temacie "Co w trawie piszczy...?" z zastrzeżeniem, że spoilery muszą być opatrzone tagiem "spoiler" w bbcode. Dyskusja może ogólnie dotyczyć nowych NPCów czy nagród, ale nie mogą to być gotowe informacje o zadaniach ani ich rozwiązaniach.

Po rozpoczęciu eventu - Team ze swojej strony nie będzie udzielać informacji o nagrodach, zadaniach ani ich rozwiązaniach. Dopuszczamy jednak wymianę takich informacji między graczami i umieszczanie ich na forum zarówno w temacie w Dyskusjach "Co w trawie piszczy...?" jak i w wyznaczonym dla temacie eventowym w dziale Komentarzy. W każdym przypadku informacje muszą być umieszczone w tagach "spoiler" w bbcode.
 

DeletedUser5506

Guest
Wspaniale !


Chociaz moge miec problem z eventem przez wejscie do nowej epoki ale moze bedzie az tak zle. Zadania z budowa nowych budynkow mnie pewnie pograza ;c
 

DeletedUser8996

Guest
Ja mam tylko pytanie, czy event będzie z identycznymi nagrodami jak na becie?
 

DeletedUser7795

Guest
Specjalnie event jest po wejściu epoki abyśmy nie ukończyli zadań w krótkim czasie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Uwaga otwarcie spoilera może powodować ustanie funkcji i zejście!

Na testowym pośród losowych nagród były diamenty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Ja mam tylko pytanie, czy event będzie z identycznymi nagrodami jak na becie?

Wszystkie nagrody są losowe, więc nie.

- - - Zaktualizowano - - -

zgadł*

O podbijanie to tam się nie martwię. A jaka ostateczna nagroda na becie? Znów strach na wróble?

Upiorna rezydencja, rozszerzony cmentarz (znowu jeśli masz ten 4x3 to teraz będzie 5x3), a wcześniej portret wampira lub wampirzycy zależnie od tego jaki masz teraz czy mężczyzny czy kobiety

- - - Zaktualizowano - - -

A tegoroczny Jack O'Lantern to:

Mycienna :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1495

Guest
Nie ma to jak podanie info o evencie niecały dzień przed no rmalnie brak słów trzymajcie tak dalej a kolejni gracze przestaną grać

>>>A tak konkretnie to o co chodzi? :p -Bryfft
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8764

Guest
Nie ma to jak podanie info o evencie niecały dzień przed no rmalnie brak słów trzymajcie tak dalej a kolejni gracze przestaną grać

>>>A tak konkretnie to o co chodzi? :p -Bryfft

Przecia o evencie to już dawno wiadomo, tylko nie było konkretnej daty, można było się spodziewać, że wejdzie zaraz po nowej epoce.
Poza tym można było poszperać w ogłoszeniach i zobaczyć kiedy wszedł np rok temu :p a było to 23.10.13 ...
 

DeletedUser3220

Guest
Nie ma to jak podanie info o evencie niecały dzień przed no rmalnie brak słów trzymajcie tak dalej a kolejni gracze przestaną grać

Kurczę, to może lepiej przestać implementować eventy na naszą wersję, skoro to takie ekscytacje i problemy rodzi... No bo jak tak można... no jak?
 

DeletedUser5506

Guest
No jesli to pewne info ze nie ma
Podboju
i jest jedynie
Zwiad prowincji
To nawet nie jest zle i mam szanse to zrobic, bo wszyskie wojsko mam usuniete i nastawilem sie wlasnie na budowe wspolczesnego i tu mnie tak pokaralo ;c
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak ona mogła zdradzić mnie z cyganem ;)

Co tam sobie eventem z zadaniami wcale nie trudnymi głowę zawracać! Ba trzeba sie cieszyć! Wpadną nowe surowce w nagrodach a teraz sa najbardziej potrzebne ^^
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Mordko, kilka postów przed Tobą gracze dyskutowali właśnie o

podbobju ;) W zadaniach na becie również takie się pojawiło, jedno z końcowych. Więc nie chodzi tylko o zwiad.
 

DeletedUser

Guest
Chociaz moge miec problem z eventem przez wejscie do nowej epoki ale moze bedzie az tak zle. Zadania z budowa nowych budynkow mnie pewnie pograza ;c
Dlatego do nowej epoki wejdę jak event zrobię (jutro?)... Pośpiech nie zawsze jest wskazany.
 

DeletedUser8764

Guest
W sumie zarówno środowy ranek, południe jak i wieczór są "po północy"...

Ale jednak tak jak zwykle event zostanie włączony w godzinach pracy biura.

A biuro nie zaczyna pracy o 0:01? ;) szkoda :p Mam nadzieję, że wstaną i będą w pracy szybciej niż zrobię śniadanie :)
Bo inaczej zacznę event wieczorem :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry