Assassin's Creed - Seria

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1488
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1488

Guest
Jedna z najlepszych gier w jakie miałem zaszczyt pograć. Obecnie jest 3 bohaterów a samych części gry jest V: I, II, Brotherhood, Revelations, III (w produkcji). Głównym bohater (Desmond) wciela się w swoich przodków: Altaïr Ibn-La'Ahad, Ezio Auditore da Firenze oraz w III będzie nim Conor. Prawdopodobnie duża cześć graczy (jak nie wszyscy) znają tą grę ale dla niewiedzących: http://pl.wikipedia.org/wiki/Assassin's_Creed_(seria).

I - Grałem trochę/kupię
II - Przeszedłem całą
Brotherhood - Kupię
Revelations - Kupię

A jak wam szło w tej grze? Jak ja wspominacie? Przeżyliście coś ciekawego lub coś co utrudniało grę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Odp: Assassin's Creed - Seria

Ostatnio na steamie było promocja to kupiłem za 1 itemek do TFa zwany Earbuds (wart ok. 30 dolarów) całą sagę od AC1 do AC Revelations ze wszystkimi DLC. Żałuję tylko, że jedynie pierwsza część była z dubbingiem PL. Bo naprawdę był ładny. Ci co mówią, że kiepski są debilami.
 

DeletedUser1488

Guest
Odp: Assassin's Creed - Seria

Huh ja muszę po około 80zł sztuka kupować na PS3 oczywiście oryginały. Około 350zł wydam na całą serię + koszt III gdy wyjdzie.
 

DeletedUser587

Guest
Odp: Assassin's Creed - Seria

Uwielbiam tą serię. Grałem we wszystkie części. Do brotherhood i revelations mam kolekcjonerki, do 3 też już zamówiona jest :D

Cokolwiek biorą autorzy tej gry niech biorą to dalej. Uważam, że to, jak połączyli najróżniejsze teorie spiskowe, religie, zdarzenia historyczne itp., jest niesamowite. Powiązali ze sobą tegoroczną datę końca świata, z religią chrześcijańską, dodali do tego "tych którzy byli przed nami" i wyszło nam ostre zamieszanie wokół Edenu (jabłka). Najważniejszymi momentami w tej grze, aby łatwo ją było można zrozumieć jest dogłębne zapoznanie się z tą grą.

W 1 części należy przejrzeć wszystkie komputery. Chodzi o komputer tego Vidiccia (nie wiem jak to się odmienia, chodzi o Vidic), Lucy i wszystkie z pokoju konferencyjnego.
W 2 części trzeba skupić się na odkryciu sekwencji filmowej "Prawdy" - ukazuje nam do czego wykorzystywano fragmenty Edenu
W 3 części szuka się drugiej sekwencji filmowej, która ukazuje nam zagładę "tych którzy byli przed nami"

Zauważmy, że przy rozwiązywaniu zagadek prawdy ukazują nam się kolejne teorie spiskowe.

Wracając do wrażeń z gry.
Uważam, że cała gra jest niesamowicie zrobiona. Twórcy starają się dodawać nowe rzeczy i nowe rozwiązania. Fabuła cały czas mnie zaskakiwała, dawała więcej pytań niż odpowiedzi. Zmieniano bieg wydarzeń, dobrze były ukazywane punkty kulminacyjne, no po prostu rewelacja. Sram ze szczęścia wiedząc, że wychodzi kolejna, pewnie jeszcze lepsza, część assassyna.

Nic tylko czekać. :D
 

DeletedUser

Guest
no też witam w gronie fanów assasina co do 3 to już nie to samo a Assassin's Creed: Revelations to ją moim skromnym zdaniep popsuli

- - - Updated - - -

Huh ja muszę po około 80zł sztuka kupować na PS3 oczywiście oryginały. Około 350zł wydam na całą serię + koszt III gdy wyjdzie.
nie tylko ty masz ten problem z PS3 :) ale niemartw się już nie jestes sam hehe
 

DeletedUser388

Guest
Też grałem Assasin's ale tylko na komórce. Nie ot co na kompie zapewne :haha:
 

DeletedUser256

Guest
grałem tylko w pierwszą część
nie skończyłem... męczące były te przerywniki w laboratorium :/
a żałuje bo gra była świetna :)
 

DeletedUser1488

Guest
Właśnie zamówiłem Brotherhood w PN lub WT dostanę w łapki i zacznie się Inkwizycja Assassyna huh. W jedynkę grałem tylko też przez chwilę bo u kuzyna oczywiście byłem tak słaby że w ogóle kontrataku nie używałem dopiero jak mi pokazał. Assassin na komórkę to zdecydowane nie to samo looknij na jakiś let's play z AS ;]
 

DeletedUser1948

Guest
Ja czekam, na trójkę. Akcja ma się dziać w koloniach brytyjskich Ameryki Północnej, podczas buntu. No wiecie "picie Bostońskiej herbatki". No i ta część, jak się można domyślać, już nie będzie z Eziem( sory, jak źle to napisałem). Co do poprzednich części, to mam wszystkie (słyszałem, że są jakieś dodatki, ale żadnego nie mam, mówiąc wszystkie miałem na myśli podstawy) i przeszedłem, rzecz jasna.
 

DeletedUser

Guest
Mam wszystkie części poza Revelations. :) Jedynka dość kiepska, nie chciało mi się przechodzić całej, za to II i Brotherhoood świetne. Moja ulubiona to Brotherhood, deszcz szczał wymiata. :D No i ulubiony moment, dostanie jabłka i informacja, że 100% synchronizacji to brak utraty życia xD. (Nie da się nie stracić życia tam, bo jabłko zjada każdym atakiem xD)
 

DeletedUser1488

Guest
Właśnie Brotherhood przyszeł około 3 dni temu. Już mam prawie 100% Synchronizacji najgorsze to to że mam klucz na PS3 do odblokowania postaci i nowych misji ale problem że na PS3 nie mam neta i nydyrydy. jedynie Smocza Zbroja jest xD
 

DeletedUser

Guest
cała seria w moich rękach, preorder trójki czeka na premierę... Marzy mi się aby IV ulokowali w czasach rzeczypospolitej obojga narodów w XVII wieku... bunty kozackie, wojny szwedzkie, inflanckie... ehhh niestety nie posiadam adresu e-mail osób odpowiedzialnych za fabułę:D
 

DeletedUser

Guest
Świetna seria, wspaniała fabuła i gra. Grałem i przeszedłem wszystkie dotychczasowe odsłony, obecnie czekam na III :) Ale po przejściu fabuły już nie miałem takiego zapału do dalszego odblokowywania unikatowych broni czy części stroju...
 

DeletedUser

Guest
Ja mam niestety tylko Brotherhooda ale fascynacja zaczęła się po screenach z pierwszej części.Grałem ale tylko trochę w dwójkę u kolegi.
 

DeletedUser4368

Guest
w jedynkę grałem na kompie ale teraz postanowiłem zagrać na PS3 znacznie lepiej i wygodniej

- - - Zaktualizowano - - -

w jedynkę grałem na kompie ale teraz postanowiłem zagrać na PS3 znacznie lepiej i wygodniej
 

DeletedUser

Guest
ja grałem trochę, ale żałuje że nie mam ani jednej części Asasina:(
 

DeletedUser

Guest
Miałem przyjemność pograć w te gre, moim zdaniem jest genialna... Super grafika przede wszystkim, nie nudzi się... jest świetna ;)
 

DeletedUser1950

Guest
Mi po pierwszej częsci wyszła mi nosem, nuudy i to samo to samo, skakanie tym bidnym chłopem latanie po budynkach rozbijanie sie po ludziach ile można, teraz w trójke mówie sprobuje pogram ale oprócz fajnej grafiki to dla mnie wciąż praktycznie to samo, w jedynke świetnie mi się grało, ale później odtwórczośc na maxa jak dla mnie
 

DeletedUser

Guest
Ja niechwalac sie Assasina mam w małym palcu-przeszłam wszystkie częsci lącznie z gierkami ktore wyszłu na psp:D Grałam niejedno kroknie w kazda z jego czesci i mam na ich temat spora wiedze
 

DeletedUser

Guest
wyszystkie gry z tej serii ukonczone na 100%, lacznie z Tyrnania Waszyngtona. odcinek 3 w przyszlym miesiacu
 

DeletedUser3822

Guest
jestem super fanem tej serii grałem w te części po kolei 1. assassin's creed bloodlines 2. assassin's creed 1 3. assassin's creed 2
4. assassin's creed 3 i nie moge się doczekać assassin's creed 4 fajnie że w dwójce etzio umiał pływać bo to było troche wkurzające że assassin a pływać nie umie i przy okazji w ac 2 były małe łódki a w ac3 był statek też bardzo fajny tylko szkoda że można było nim się bawić tylko przez 10% gry i tylko te dziesięć procent w misjach których nie dało się powtórzyć a w ac 4 będzie jeszcze lepiej wszystkie informacje znajdziecie tutaj http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20460
 

DeletedUser9101

Guest
AC 4 już za chwilkę, za momencik, można by rzec. Jak sądzicie, warto zainwestować w AC 4? Będzie to moja pierwsza gra na konsolę:)
 

DeletedUser

Guest
@Vidarsword Jeśli lubisz AC to z pewnością warto.

Mnie fascynuje całe uniwersum AC, wszystkie postaci, cała historia i dalsze losy bohaterów. Czekam na ogłoszenie AC 5 z niecierpliwością :)
 
Do góry