Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 15 z 75

Temat: Perły Architektury - coraz trudniejszy rozwój

Hrabia
    Mężczyzna

Domyślnie Perły Architektury - coraz trudniejszy rozwój

Witam
    Od dluzszego czasu spotykam sie z przykrym zjawiskiem jakim jest zastoj perelek, jest za malo graczy poczatkujacych a za duzo zaawansowanych z perelkami. Gdy juz sie trafia ktos poszukujacy perelki, zadaje glupie pytania "Ile do konca?", "Za ile najtanszy plan?", gdy taki delikwent dowiaduje, ze do konca jest 100 punktow, a "najtanszy" plan "kosztuje" 20 punktow ucieka szukajac dalej okazji... Kazdy zainteresowany czeka na tzw. koncowke lvla, a kazdy wlasciciel perelki czeka az ktos da pare punktow tym sposobem perly caly czas sa na tym samym poziome z ta sama iloscia punktow, o ile sami ich nie dodamy ale przy 8 perlach jest ciezko.

Ktos ma jakis pomysl co mozna by zmienic w perelkach zeby ludzie chetniej ladowali punkty?
    Moja propozycja:
    Nagrody (plany, punkty i medale) bylyby przyznawane powiedzmy co tydzien (CZAS PODANY PRZYKLADOWO) nie zaleznie czy poziom zostal zakonczony wedlug tej samej zasady co teraz i z tymi samymi nagrodami w zaleznosci na jakim lvl znajduje sie perla.
    Nie bylo by wtedy takich zastojow jak teraz, przynajmniej mi sie tak wydaje ;p Piszczcie swoje wlasne propozycje i komentarze odnosnie istniejacej sytuacji z perelkami

Książę
    Miasto
    Frostfire Ridge - Home of Frostwolf Clan.

Domyślnie

Potwierdzam.

U mnie w sąsiedztwie na Cirgardzie, ludzie chętnie tłuką się o plany do Wieży Babel czy Zeusa. Jak tak patrzę po sąsiadach, to większość z nich właśnie ma albo hagie albo latarnie. Przez co u mnie Hagia i Latarnia stoją w zastoju póki co. Od wakacji, odkąd postawiłem Wieże Babel, zdobyłem 8 poziom póki co, a Zeus ma 5 poziom.

Nie jestem pewny od czego to zależne jest, ale ludzie masowo u mnie tłuką się właśnie o Zeusa i Babel, niż o Hagie i Latarnie.
    Konto na forum do usunięcia... Nie warto zaprzątać sobie głowy śmieciami...

Książę krwi królewskiej Hikari36's Avatar
    Miasto
    Katowice
    Mężczyzna

Domyślnie

Nie wiem czy to odpowiedni dział. Z jednej strony dyskusja, z drugiej znowu mamy pomysł.
    Zastój jest, to prawda. U nas w gildii sposobem było po prostu stworzenie grup motywacyjnych. Po 5-6 osób w każdej i masz co tydzień 25-30 punktów. Do tego dochodzi pomoc znajomych i sąsiadów, czasem niewielka ale jest, i już poziomy się nabijają
    Im więcej wiesz, tym mniej czujesz

Książę
    Miasto
    Frostfire Ridge - Home of Frostwolf Clan.

Domyślnie

Według mnie problemem jest to też, że ludzie często dostają podwójne plany po wsparciu perełek i się zniechęcają. Ja sam kilka razy ostatnio byłem trollowany, handlując planami do katedry akwizgrańskiej, aż końcu ostatni plan padł.

System perełek wymaga poprawek według mnie.
    Konto na forum do usunięcia... Nie warto zaprzątać sobie głowy śmieciami...

Hrabia
    Mężczyzna

Domyślnie

Cytat Napisał Hikari36 Zobacz post
    Nie wiem czy to odpowiedni dział. Z jednej strony dyskusja, z drugiej znowu mamy pomysł.
    Zastój jest, to prawda. U nas w gildii sposobem było po prostu stworzenie grup motywacyjnych. Po 5-6 osób w każdej i masz co tydzień 25-30 punktów. Do tego dochodzi pomoc znajomych i sąsiadów, czasem niewielka ale jest, i już poziomy się nabijają
    Tez jestem w takiej grupie w gildi, ale zamiast dawac punkty innym rownie dobrze moge dawac sobie, na to samo wyjdzie
    Sasiedzi i znajomi rzuca punkta i jak sepy czekaja zeby miec tylko to 5 miejsce z planem

Cytat Napisał Desolator Zobacz post
    Według mnie problemem jest to też, że ludzie często dostają podwójne plany po wsparciu perełek i się zniechęcają. Ja sam kilka razy ostatnio byłem trollowany, handlując planami do katedry akwizgrańskiej, aż końcu ostatni plan padł.

System perełek wymaga poprawek według mnie.
    Wiekszosc z tych ludzi to po prostu cwaniaki ktorzy szukaja jak by tu przykombinowac...

Jak masz jakis pomysl to napisz ^^

Supporter Szczupak1987's Avatar
    Miasto
    Elbląg
    Mężczyzna

Domyślnie

Cytat Napisał Mordka Zobacz post
    Tez jestem w takiej grupie w gildi, ale zamiast dawac punkty innym rownie dobrze moge dawac sobie, na to samo wyjdzie
    Sasiedzi i znajomi rzuca punkta i jak sepy czekaja zeby miec tylko to 5 miejsce z planem (...)
    Jak Ci na to samo wyjdzie?? U nas w Gildii właśnie wzajemnie wspieramy sobie Perły. Bo poza szybkim rozbudowaniem dodatkowo dostaje się paczki punktów i medale. Sam wbijając sobie tego nie zdobędziesz...
    - Jak się macie w ten piękny dzień? - zażartowali moderatorzy
    - Dobrze - zażartował support

Zobacz "Weekend Supportera FoE" ! (CLICK!)

Hrabia
    Mężczyzna

Domyślnie

Cytat Napisał Szczupak1987 Zobacz post
    Jak Ci na to samo wyjdzie?? U nas w Gildii właśnie wzajemnie wspieramy sobie Perły. Bo poza szybkim rozbudowaniem dodatkowo dostaje się paczki punktów i medale. Sam wbijając sobie tego nie zdobędziesz...
    Hmmm... ja dam piecu osobom 5 punktow co daje 25 punktow w ciagu 5 dniu. Przychodzi dzien szosty i ja dostaje zwrot tych 25 punktow ktore ja dalem. Tydzien czekam na 25 punktow ktore sam moge sobie dac w ciagu doby...
    Paczki i medale zdobedziesz na sensownym miejscu a te marne 5 punktow na tydzien nie wyciagnie cie na podium

I piszczcie kurde odnosie tematu... !! -.-

Offtopic bede zglaczac...

Wicehrabia ucel's Avatar

Domyślnie

A co tu jest nie odnosnie tematu?
    System grup sprawdza sie niezle, ale trzeba troche pomyslec.
    Po pierwsze - jesli nie potrzebujesz punktow, to zapisz sie do trzech grup. Dostaniesz na swoja perelke nie 25-30 tylko 75-90 punktow co tydzien. A to juz niemalo.
    Po drugie - wspieraj perly grupowe tak wczesnie jak sie da, a najlepiej wieczorem poprzedniego dnia - przy kilku osobach z ta sama iloscia punktow bedziesz na gorze klasyfikacji
    Po trzecie - obserwuj regularnie stan wspieranch perel. Czasem okazuje sie, ze dodatkowe 2-3 punkty w odpowiednim momencie (czytaj - przed skonczeniem poziomu) da Ci spora paczke punktow jako nagrode.
    No i po czwarte: jesli znajdziesz grupe ludzi, ktorzy nie maja "Twojej" perly, to prawie na pewno beda oni pakowac w nia wiecej niz regulaminowe 5PR.

Hrabia
    Mężczyzna

Domyślnie

Cytat Napisał ucel Zobacz post
    A co tu jest nie odnosnie tematu?
    System grup sprawdza sie niezle, ale trzeba troche pomyslec.
    Po pierwsze - jesli nie potrzebujesz punktow, to zapisz sie do trzech grup. Dostaniesz na swoja perelke nie 25-30 tylko 75-90 punktow co tydzien. A to juz niemalo.
    Po drugie - wspieraj perly grupowe tak wczesnie jak sie da, a najlepiej wieczorem poprzedniego dnia - przy kilku osobach z ta sama iloscia punktow bedziesz na gorze klasyfikacji
    Po trzecie - obserwuj regularnie stan wspieranch perel. Czasem okazuje sie, ze dodatkowe 2-3 punkty w odpowiednim momencie (czytaj - przed skonczeniem poziomu) da Ci spora paczke punktow jako nagrode.
    No i po czwarte: jesli znajdziesz grupe ludzi, ktorzy nie maja "Twojej" perly, to prawie na pewno beda oni pakowac w nia wiecej niz regulaminowe 5PR.
    Jak to sie mowi, nie ucz ojca dzieci robic. To co powiedziales jest dla amatora, a gram juz troche w FoE i to co mi wymieniles nie jest mi obce.
    Za przeproszeniem w tylku mam te grupy skoro sam sobie moge dawac punkty w perle, a jak bede chcial medale i paczki to bede dawac punkty w Alcatraz, bo i plany mi sie przydadza

Temat dotyczy tego jak zachecic graczy do pakowania punktow w perelki, a nie robienia sobie grupek wzajemnej adoracji ktore nie sa rozwiazaniem problemu

Miasto
    Elbląg
    Mężczyzna

Domyślnie

Z reguły kończę dyskusję z "mądrzejszymi od całego świata" ale mam dla Ciebie rozwiązanie.
    Cytat Napisał Mordka Zobacz post
    (...) jak zachecic graczy do pakowania punktow w perelki(...)
    Kupuj im diamenty. Najlepiej dużo. Smsami, przelewem, czymkolwiek. Na pewno znajdziesz wieeeelu chętnych.

Co-Community Manager siorprajs's Avatar
    Miasto
    Kraków
    Kobieta

Domyślnie

1) Proszę o unikanie 'dyskusji o dyskusji', temat może pozostać tutaj jako miejsce do dyskusji nad pomysłami na szybszy rozwój PA, jak wymyślicie coś innowacyjnego to wtedy będzie można utworzyć temat w dziale Pomysły.
    2) Proszę o zaprzestanie wycieczek osobistych i obrażania się nawzajem.
    3) Pozwolę sobie zacytować autora:
    Piszczcie swoje wlasne propozycje i komentarze odnosnie istniejacej sytuacji z perelkami
    I tego tematu się trzymajmy, utrzymując jakiś poziom dyskusji.
    Zanim zadasz pytanie zajrzyj do FAQ lub użyj WYSZUKIWARKI

It's not a bug, it's a feature

Baron

Domyślnie

Może zrobią coś z nadmiarowymi planami tak by dzięki temu suport szedł szybciej.

Książę krwi królewskiej Hikari36's Avatar
    Miasto
    Katowice
    Mężczyzna

Domyślnie

Cytat Napisał Vernado Zobacz post
    Może zrobią coś z nadmiarowymi planami tak by dzięki temu suport szedł szybciej.
    Była mowa o tym - będzie, nie wiadomo kiedy, ale będzie. Tego się trzymajmy
    Im więcej wiesz, tym mniej czujesz

Miasto
    Elbląg
    Mężczyzna

Domyślnie

Mam skończone drzewko rozwoju, tak jak wiele osób z mojej Gildii. Dobieramy się w pary i nawzajem wbijamy sobie 30-35 punktów rozwoju (doba plus perły) i bardzo szybko uzyskujemy awans. Do tego dochodzą medale i paczki.
    Fakt - jeżeli osoba ma jeszcze nieskończone drzewko może jedynie zadeklarować wartość wrzucanych punktów, jednak po zakończeniu drzewka świetnie się ta metoda sprawdza.

Hrabia
    Mężczyzna

Domyślnie

Cytat Napisał Szczupak1987 Zobacz post
    Mam skończone drzewko rozwoju, tak jak wiele osób z mojej Gildii. Dobieramy się w pary i nawzajem wbijamy sobie 30-35 punktów rozwoju (doba plus perły) i bardzo szybko uzyskujemy awans. Do tego dochodzą medale i paczki.
    Fakt - jeżeli osoba ma jeszcze nieskończone drzewko może jedynie zadeklarować wartość wrzucanych punktów, jednak po zakończeniu drzewka świetnie się ta metoda sprawdza.
    ty dalej nie rozumiesz... Taka umowe sobie moze zrobic kazdy i zarzad FoE nie ma tu nic do gadania, a tu chodzi o to zeby wymyslic pomysl ktory Team FoE wprowadzi a poziomy perel beda szybciej rosnac...

Zasady Postowania