Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 31 do 45 z 53

Temat: Łotr - strategia, taktyka, pomysły na zastosowanie

Wójt Jesus Hater's Avatar
    Miasto
    Hateburg

Domyślnie

Właśnie rozbiłem region z 8 łucznikami w Northcastle. Wcześniej dostałem tam ze dwa razy łomot (wysłałem tam 4 x kusznik i 4x łucznik oraz piechotę)
    Ale musiałem użyć 4 dział. Pierwszy raz od początku gry wymiękłem i kupiłem artylerię. Dalej użyłem 2 łuczników (jeden zginął) i dwóch łotrów (jeden zginął bo się zamienił w działo). Łotr jednym strzałem zabił łucznika i był przez nich ignorowany mimo, że wszedł między nich. Łucznicy ignorują łotrów, gdy tamci nie są najbliżej nich ze wszystkich wrogich jednostek. Strzelają do nich dopiero wtedy gdy nikogo innego nie ma w pobliżu. Jeśli mają wybór to Łotra zostawią w spokoju i zajmą się inną jednostką.
    To ważne info.

- - - Zaktualizowano - - -

Cytat Napisał macmadnes Zobacz post
    kryjówka łotrów czy kupować?
    plusy minusy kto ma wyrobione zdanie na ten temat?
    Właśnie tego dotyczy ten temat.

Szlachcic zagrodowy

Domyślnie

Ile kosztuje zrobienie 1 łotra teraz w dobie zabawy pisankami? Ileś pisanek? Pytam, bo jeszcze tej kryjówki łotrów nie mam.

Wicehrabia jimix's Avatar
    Miasto
    Cirgard

Domyślnie

Było wałkowane już milion razy - szkolenie łotrów nic nie kosztuje, szkolisz ich 24 h, odblokowanie slotów natomiast jakąś ilość pisanek (3 i 4 slot chyba kolejno 30 i 60, nie pamiętam - 5 za diamenty). Po evencie też szkolisz ich 24 h i za darmo.
    Gildia - Expendables - zaprasza
    Świat: Cirgard
    Miejsce w rankingu globalnym: 1

Moderator Forum Szczupak1987's Avatar
    Miasto
    Elbląg
    Mężczyzna

Domyślnie

Cytat Napisał vulgaris Zobacz post
    Ile kosztuje zrobienie 1 łotra teraz w dobie zabawy pisankami? Ileś pisanek? Pytam, bo jeszcze tej kryjówki łotrów nie mam.
    Pamiętaj także że stawiając kryjówkę łotrów jeżeli masz to w planie od razu zakup odblokowanie 3-4 jednostki (za jajka, jak kolega wyżej pisał za 30 i 60 jajek), ponieważ po evencie nie będzie już takiej możliwości i pozostaniesz tylko z dwoma (1 i 2 odblokowane po budowie)

Szlachcic zagrodowy

Domyślnie

Dzięki za odpowiedzi.

Szlachcic zagrodowy Math00's Avatar
    Miasto
    Kraków

Domyślnie

Zadaje pytanie bo nigdzie nie widziałem takiego wątku...
    Wiem, że można budować kilka studni życzeń, wiez obronnych, a czy można zbudowac kilka kryjówek łotrów?? Jesli tak to przykladowo wysyłając do walki 8 łotrow to w kogo będzie zamieniał sie ten który dostanie strzala? Wychodzi na to, że znów w łotra... mozna sobie wyobrazić co sie dzieje dalej.

Baron ofal's Avatar
    Miasto
    Śląsk Cieszyński

Domyślnie

Możesz wybudować tyle kryjówek łotrów, ile tylko chcesz. Wystawiając armię 8 łotrów, gdy jeden z nich zostanie zaatakowany, nie "zmieni się w samego siebie", lecz po prostu zakończy swój byt (czyt. padnie na strzała ).

Szlachcic zagrodowy

Domyślnie

Będą padać jak muchy po 1 strzale, bo nie mają sie w kogo zamienic- brak wojska wspierajacego.

Szlachcic zagrodowy

Domyślnie

Czy odblokowanie 3-4 slotu będzie możliwe po evencie ? (oczywiście za diamenty)

Szlachcic zagrodowy Math00's Avatar
    Miasto
    Kraków

Domyślnie

I wszystko jasne

Wicehrabia jimix's Avatar
    Miasto
    Cirgard

Domyślnie

Cytat Napisał Pit3rs Zobacz post
    Czy odblokowanie 3-4 slotu będzie możliwe po evencie ? (oczywiście za diamenty)
    Tylko za diamenty. Ostatnia możliwość - za jajka, ale to tylko na czas trwania eventu.
    Gildia - Expendables - zaprasza
    Świat: Cirgard
    Miejsce w rankingu globalnym: 1

Miasto
    Hateburg

Domyślnie

Zaobserwowałem fajną taktykę walki z Łotrami u siebie.
    Wystawiłem 3 w obronie i koleś, który mnie atakował, najpierw wystrzelał inne jednostki, a na końcu dopiero wziął się za łotrów.
    Przy czym zauważyłem, że powodują dość spore (ale bez szału) obrażenia u szasera.
    Jak wszystkie inne jednostki są wystrzelane to łotry nie mają w co się zamieniać i giną od byle strzału.

Wójt pantomas's Avatar
    Miasto
    Szczecin
    Mężczyzna

Domyślnie

Cytat Napisał Jesus Hater Zobacz post
    Zaobserwowałem fajną taktykę walki z Łotrami u siebie.
    Wystawiłem 3 w obronie i koleś, który mnie atakował, najpierw wystrzelał inne jednostki, a na końcu dopiero wziął się za łotrów.
    To musiał być dużo silniejszy od Ciebie, że zdązył je powystrzelać. Walcząc z kimś z tej samej epoki, nie zdązy się zostawić łotrów na deser i wtedy trzeba ich "poznać bliżej". Mam 3 łotrów w obronie i nuda, nic się nie dzieje, nie ma chętnych na atak, za duże straty się ponosi. Walcząc z gościem co miał ich 4, musialem się wycofać. W pewnych sytuacjach łotry są trochę denerwujący (czyt. skuteczni)

Miasto
    Hateburg

Domyślnie

No, to fakt. Jest trochę silniejszy. Ma bonus do ataku 80% ale ja mam w obronie 20% póki co.
    Do tego atakuje "kolonialną" artylerią w liczbie 5-6 szt. szaser i dwóch grenadierów. Ja mam w obronie 2 muszkieterów i dwóch grenadierów na stałe + tych trzech łotrów i działo z "jesieni" wymiennie.
    Ostatnio edytowane przez Jesus Hater : 01.04.2013 o 16:42

Szlachcic zagrodowy

Domyślnie

siemka mam pytanie
    mam jajka na budowę łotra i postawie kryjówkę a nie bede miał jajek na zwiekszenie limitu
    to czy po zakończeniu zadań wielkanicnych bede mógł ich dorobic i za co
    czy tylko bede miał dwóch ???

Zasady Postowania