Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Problem z Wieża Babel

Szlachcic zagrodowy

Domyślnie Problem z Wieża Babel

Witajcie to zdarzyło mi się drugi raz mianowicie chodzi o odbierany towar z wieży co 24h niestety gdy kilkam na perłe pisze na czerwono 0 i ikonka np granitu tak juz mam drugi raz a odbieram po 5 minitach od ukończenia pracy co sie dzieje wieza nie awansowala na kolejny poziom przez 24h wiec napewno nie przez to moje pytanie do was jak tego uniknac i jak zebrac ten towar bo gdy wbilem 1 poziom wiezy odrazu odebralem towar i wszystko bylo okey...

Wicehrabia jimix's Avatar
    Miasto
    Cirgard

Domyślnie

Na początek sprawdź i zanotuj stan magazynu z epoki, w której wieża wytwarza surowce. Następnym razem, kiedy wytworzy ona surowiec, zobacz koniecznie jaki, nawet jak pokaże ze zbioru wartość 0. Porównaj z magazynem. Będziesz wiedział, czy dodało. Jeśli nie, napisz do supportu. Warto rzucić okiem na FAQ pereł architektury.

Szlachcic zagrodowy

Domyślnie

ok zrobie jak mówiłeś

Moderator Forum PablooS's Avatar
    Miasto
    GOP
    Mężczyzna

Domyślnie

Cytat Napisał jimix Zobacz post
    Na początek sprawdź i zanotuj stan magazynu z epoki, w której wieża wytwarza surowce. Następnym razem, kiedy wytworzy ona surowiec, zobacz koniecznie jaki, nawet jak pokaże ze zbioru wartość 0. Porównaj z magazynem. Będziesz wiedział, czy dodało. Jeśli nie, napisz do supportu. Warto rzucić okiem na FAQ pereł architektury.
    Każda perła produkuje towary z epoki w której się jest a nie w której epoce jest perła.

Sebuś perła zawsze daje jakiś towar tylko ikona źle pokazuje. Nawet jak ci pokaże np 10 hebanu to dostajesz np. 10 biżuterii.

Wicehrabia jimix's Avatar
    Miasto
    Cirgard

Domyślnie

Mówiąc, "z epoki, w której wieża wytwarza surowce" miałem na myśli oczywiście epokę, w której gracz się znajduje, to też napisałem tylko innymi słowami, lol. Źle to odebrałeś, bo kolega chyba mnie zrozumiał

Szlachcic zagrodowy

Domyślnie

hehe z ,,wytwarzaniem towarow z obecnej epoki" wiem o co chodzi mam rozkwit a co do perel latarnie mam postawiona i wierze babel i latarnia dzis dała 8 liny i weszlo a w poludnie w wierzy jak juz wcześniej pisałem pokazywało 0 na czerwono i ikonke np miedzi (bylem dzis jeszcze we wczesnym zeby nikogo to nie zmylilo) moze jakis maly bug i dlatego wierza nic nie daje lub wchodzi w mój magazyn tylko tak źle napisane jest mniejsza o to sprawdze jutro o 12 pospisuje towary z rozkwitu i zobacze jak bedzie np lina 0 a mam ogolnie 20 i doda 7 to git a jak faktycznie nic nie doda to napisze do supportu i tyle thx za podpowiedzi

Moderator Forum PablooS's Avatar
    Miasto
    GOP
    Mężczyzna

Domyślnie

Jest to znany błąd od wersji 0.24 (chyba) sam dopiero w wersji 0.25 miałem pierwszą perłę więc to zgłosiłem że daje całkiem co innego niż wyświetla - nawet jak pisze zero to i tak daje dobrze tylko grafika jest zła i liczba (w przypadku 0).
    Odpisano mi że będzie to naprawione więc pozostaje nam czekać.

sebuś najłatwiej jak sobie spiszesz z ratusza do notatnika w słupku
    44
    23
    22
    49
    103

I jak ci da perła (tylko zbierz z perły wtedy) to zobaczysz do którego i w ratuszu sprawdzisz co
    Dać, da na pewno tylko nie to co wyświetli :P

Pozdrawiam.

Szlachcic zagrodowy

Domyślnie

dzięki wielkie za 30 minut odbiore towar z góry dziękuje za zaangażowanie wszystkich osób w ten temat napisze jak zbiore

- - - Zaktualizowano - - -

dobrze dodało 7 cegły i pod względem graficznym juz okey pisalo 7 ikonka cegly i dodalo do ratusza

Zasady Postowania