Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Diamenty za free

Baron cylon.z.13.koloni's Avatar
    Miasto
    13 Kolonia

Domyślnie Diamenty za free

Witam ciekawy temat zakładam :P.
    No to jak w temacie jak mogę zdobyć diamenty za darmo ? coś typu za zapraszanie nowych graczy albo reklamowanie gry jest coś takiego ? w samej grze dostałem po rejestracji 25 diamentów i podczas gry za jakieś zadanie też dostałem 25 diamentów chyba od (tego co rozśmiesza króla zapomniałem jak się nazywa ) a już wiem od błazna ahhaha, jest w grze więcej możliwości zdobycia tych nieszczęsnych diamentów bez płacenia oczywiście :-)?
    a może jest jakiś ciekawy bocik do gry? :-) lubię ułatwienia
    Widziałem wybuch gwiazdy,początkujący cykl stworzenia.
    Inne gwiazdy, inne planety...No i inne życie.Czyste tworzenie.Byłem tam. Chciałem być częścią tej chwili.
    I chcę...

Rycerz

Domyślnie

Ale my nie lubimy ułatwień... i nawet jeśli jest to możliwe to lepiej żebyśmy o tym nie wiedzieli.

Miasto
    13 Kolonia

Domyślnie

ale mnie nie interesuje czy Ty lubisz ułatwienia ;p tylko czy masz ?, znasz? i czy dasz

tak czy siak pytanie pozostaje mogę jakoś zdobyć diamenty w inny sposób niż kupowanie ich ?
    będzie więcej zadań w grze żeby je zdobyć ?
    Ostatnio edytowane przez cylon.z.13.koloni : 03.08.2012 o 16:17
    Inne gwiazdy, inne planety...No i inne życie.Czyste tworzenie.Byłem tam. Chciałem być częścią tej chwili.
    I chcę...

Rycerz cezar's Avatar

Domyślnie

Jak lubisz ,żeby grały za ciebie 'bociki', to przenieś się do Seafighta.Tam znajdziesz ich pełno.
    cezar

Szlachcic

Domyślnie

kliknij sobie ten plusik w prawym górnym rogu i podaj swoj numer, pewnie przez jakies 6 miesiecy bedziesz miał spam na komórce ale diamenty free:P

BTW, 3000 diamentów kosztuje 80 euro, znaczy jakieś 320 zł, w polsce 3000 za circa 350...

Miasto
    13 Kolonia

Domyślnie

Cytat Napisał El Szczurro Zobacz post
    kliknij sobie ten plusik w prawym górnym rogu i podaj swoj numer, pewnie przez jakies 6 miesiecy bedziesz miał spam na komórce ale diamenty free:P

BTW, 3000 diamentów kosztuje 80 euro, znaczy jakieś 320 zł, w polsce 3000 za circa 350...
    dokłądnie tak zrobiłem i jeden raz mi zaliczyło 35 kamyków hehe dobre i to :-)
    nie wiem kto robił grę ale liczy sobie za diamenty chyba w funtach hahahahah
    I chcę...

Zasady Postowania