Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 15 z 46

Temat: Assassin's Creed - Seria

Baronet Marioxs's Avatar
    Miasto
    Network

Domyślnie Assassin's Creed - Seria

Jedna z najlepszych gier w jakie miałem zaszczyt pograć. Obecnie jest 3 bohaterów a samych części gry jest V: I, II, Brotherhood, Revelations, III (w produkcji). Głównym bohater (Desmond) wciela się w swoich przodków: Altaïr Ibn-La'Ahad, Ezio Auditore da Firenze oraz w III będzie nim Conor. Prawdopodobnie duża cześć graczy (jak nie wszyscy) znają tą grę ale dla niewiedzących: http://pl.wikipedia.org/wiki/Assassin's_Creed_(seria).

I - Grałem trochę/kupię
    II - Przeszedłem całą
    Brotherhood - Kupię
    Revelations - Kupię

A jak wam szło w tej grze? Jak ja wspominacie? Przeżyliście coś ciekawego lub coś co utrudniało grę?
    Ostatnio edytowane przez Marioxs : 10.07.2012 o 23:35

Książę Guanabana's Avatar
    Miasto
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Mężczyzna

Domyślnie Odp: Assassin's Creed - Seria

Ostatnio na steamie było promocja to kupiłem za 1 itemek do TFa zwany Earbuds (wart ok. 30 dolarów) całą sagę od AC1 do AC Revelations ze wszystkimi DLC. Żałuję tylko, że jedynie pierwsza część była z dubbingiem PL. Bo naprawdę był ładny. Ci co mówią, że kiepski są debilami.

Baronet Marioxs's Avatar
    Miasto
    Network

Huh ja muszę po około 80zł sztuka kupować na PS3 oczywiście oryginały. Około 350zł wydam na całą serię + koszt III gdy wyjdzie.

Szlachcic zagrodowy

Uwielbiam tą serię. Grałem we wszystkie części. Do brotherhood i revelations mam kolekcjonerki, do 3 też już zamówiona jest

Cokolwiek biorą autorzy tej gry niech biorą to dalej. Uważam, że to, jak połączyli najróżniejsze teorie spiskowe, religie, zdarzenia historyczne itp., jest niesamowite. Powiązali ze sobą tegoroczną datę końca świata, z religią chrześcijańską, dodali do tego "tych którzy byli przed nami" i wyszło nam ostre zamieszanie wokół Edenu (jabłka). Najważniejszymi momentami w tej grze, aby łatwo ją było można zrozumieć jest dogłębne zapoznanie się z tą grą.

W 1 części należy przejrzeć wszystkie komputery. Chodzi o komputer tego Vidiccia (nie wiem jak to się odmienia, chodzi o Vidic), Lucy i wszystkie z pokoju konferencyjnego.
    W 2 części trzeba skupić się na odkryciu sekwencji filmowej "Prawdy" - ukazuje nam do czego wykorzystywano fragmenty Edenu
    W 3 części szuka się drugiej sekwencji filmowej, która ukazuje nam zagładę "tych którzy byli przed nami"

Zauważmy, że przy rozwiązywaniu zagadek prawdy ukazują nam się kolejne teorie spiskowe.

Wracając do wrażeń z gry.
    Uważam, że cała gra jest niesamowicie zrobiona. Twórcy starają się dodawać nowe rzeczy i nowe rozwiązania. Fabuła cały czas mnie zaskakiwała, dawała więcej pytań niż odpowiedzi. Zmieniano bieg wydarzeń, dobrze były ukazywane punkty kulminacyjne, no po prostu rewelacja. Sram ze szczęścia wiedząc, że wychodzi kolejna, pewnie jeszcze lepsza, część assassyna.

Nic tylko czekać.

Szlachcic zagrodowy

Domyślnie

no też witam w gronie fanów assasina co do 3 to już nie to samo a Assassin's Creed: Revelations to ją moim skromnym zdaniep popsuli

- - - Updated - - -

Cytat Napisał Marioxs Zobacz post
    Huh ja muszę po około 80zł sztuka kupować na PS3 oczywiście oryginały. Około 350zł wydam na całą serię + koszt III gdy wyjdzie.
    nie tylko ty masz ten problem z PS3 ale niemartw się już nie jestes sam hehe

Wójt cossak789's Avatar
    Mężczyzna

Domyślnie

Też grałem Assasin's ale tylko na komórce. Nie ot co na kompie zapewne

Baronet Cossack's Avatar
    Miasto
    Wrocław

Domyślnie

grałem tylko w pierwszą część
    nie skończyłem... męczące były te przerywniki w laboratorium :/
    a żałuje bo gra była świetna

Baronet Marioxs's Avatar
    Miasto
    Network

Domyślnie

Właśnie zamówiłem Brotherhood w PN lub WT dostanę w łapki i zacznie się Inkwizycja Assassyna huh. W jedynkę grałem tylko też przez chwilę bo u kuzyna oczywiście byłem tak słaby że w ogóle kontrataku nie używałem dopiero jak mi pokazał. Assassin na komórkę to zdecydowane nie to samo looknij na jakiś let's play z AS ;]

Szlachcic zagrodowy

Domyślnie

Ja czekam, na trójkę. Akcja ma się dziać w koloniach brytyjskich Ameryki Północnej, podczas buntu. No wiecie "picie Bostońskiej herbatki". No i ta część, jak się można domyślać, już nie będzie z Eziem( sory, jak źle to napisałem). Co do poprzednich części, to mam wszystkie (słyszałem, że są jakieś dodatki, ale żadnego nie mam, mówiąc wszystkie miałem na myśli podstawy) i przeszedłem, rzecz jasna.

Szlachcic

Domyślnie

Mam wszystkie części poza Revelations. Jedynka dość kiepska, nie chciało mi się przechodzić całej, za to II i Brotherhoood świetne. Moja ulubiona to Brotherhood, deszcz szczał wymiata. No i ulubiony moment, dostanie jabłka i informacja, że 100% synchronizacji to brak utraty życia xD. (Nie da się nie stracić życia tam, bo jabłko zjada każdym atakiem xD)

Baronet Marioxs's Avatar
    Miasto
    Network

Domyślnie

Właśnie Brotherhood przyszeł około 3 dni temu. Już mam prawie 100% Synchronizacji najgorsze to to że mam klucz na PS3 do odblokowania postaci i nowych misji ale problem że na PS3 nie mam neta i nydyrydy. jedynie Smocza Zbroja jest xD

Szlachcic

Domyślnie

cała seria w moich rękach, preorder trójki czeka na premierę... Marzy mi się aby IV ulokowali w czasach rzeczypospolitej obojga narodów w XVII wieku... bunty kozackie, wojny szwedzkie, inflanckie... ehhh niestety nie posiadam adresu e-mail osób odpowiedzialnych za fabułę

Szlachcic henio525's Avatar
    Miasto
    Szczebrzeszyn

Domyślnie

Świetna seria, wspaniała fabuła i gra. Grałem i przeszedłem wszystkie dotychczasowe odsłony, obecnie czekam na III Ale po przejściu fabuły już nie miałem takiego zapału do dalszego odblokowywania unikatowych broni czy części stroju...

Szlachcic zagrodowy Lord Pawello's Avatar
    Miasto
    Rudzica City

Domyślnie

Ja mam niestety tylko Brotherhooda ale fascynacja zaczęła się po screenach z pierwszej części.Grałem ale tylko trochę w dwójkę u kolegi.

Szlachcic zagrodowy

Domyślnie

w jedynkę grałem na kompie ale teraz postanowiłem zagrać na PS3 znacznie lepiej i wygodniej

- - - Zaktualizowano - - -

w jedynkę grałem na kompie ale teraz postanowiłem zagrać na PS3 znacznie lepiej i wygodniej

Zasady Postowania