Plądrowanie Pereł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15181
  • Data rozpoczęcia

Pladrowanie perły

  • Tak

    Głosy: 4 12,1%
  • Nie

    Głosy: 28 84,8%
  • Tak, ale na innej zasadzie

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 3,0%

  • W sumie głosujących
    33

DeletedUser15181

Guest
Przyszedł mi taki pomysł do głowy żeby można było plądrować perły takie które dają wojsko,punkty,surowce.
Dlaczego taki pomysł? wyjaśniam, gra osiągnełą taki poziom że na dobrą sprawe można mieć takie perły jak CH-F,Arke na srednim pozimie żeby całkiem nieżle egzystować, czyli dzięki arce robimy b.duża wymiane punktów dziennie, dzieki temu można robić mase zadań powtarzalnych i zdobywać w nich dużo monet,zaopatrzenia,surowca na tyle dużo żeby grać bez problemu i pozbyć się z mapki całego zaopatrzenia , gracz w takim miescie nie potrzebuje obrony nie ma tam nic do spladrowania. To wszystko wygląda tak że w zasadzie można zrezygnować z obronnych pereł takich jak zamek i cerkiew małe tego, kto ma mało miejsca może usunąć royal nawet do zaopatrzenie bedzie mieć z zadań. Pomysł sie zrodził żeby zachecić graczy to tego żeby mieć dobrą ochrone swojego miasta, bo na dzień dzisiejszy tak jak napisałem wyżej perły Zamek i Cerkiew wasyla, oraz wieżyczki można sobie darować, ale jak będzie opcja plądrowania perły może to się zmienić. Co wy na to, zgadzacie się ?

Do ankiety dodałem "Tak ale na innej zasadzie" - tu chodzi mi o dodatkowy bonus do perły np. na 10-tym poziomie 10% perły, czyli przy pladrowaniu zabierze 10% bonusu z perły.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Świadomie zaznaczyłeś opcję "wielokrotny wybór" w ankiecie, czyli można być na tak i nie jednocześnie? :)
Poprawiłem ankietę, proszę na przyszłość najlepiej nie zmieniać nic przy niej.

Pomysł sie zrodził żeby zachecić graczy to tego żeby mieć dobrą ochrone swojego miasta
Tylko że w obronie walczy komputer (a on jest bardzo omylny), więc nie ma obrony której nie da się przejść wojskiem z tej samej epoki, lub nawet niższej.
 

DeletedUser16762

Guest
Tylko że w obronie walczy komputer (a on jest bardzo omylny), więc nie ma obrony której nie da się przejść wojskiem z tej samej epoki, lub nawet niższej.

Z dobrym bonusem ataku naszych jednostek i slabym bonusem obrony gracza to i 3 epoki wyzej mozna ubic :D (ubili mi obrone modernizmu kolonia :D)
 

DeletedUser15643

Guest
Tylko że w obronie walczy komputer (a on jest bardzo omylny), więc nie ma obrony której nie da się przejść wojskiem z tej samej epoki, lub nawet niższej.

jestem w trakcie wykańczania pereł, ale myślę Pabloos, że nawet jeżeli już teraz wpadniesz do mnie ze swoim wojskiem, to się nie zawiedziesz:

8ab06466c480df41c8db69d2e9f41800.jpeg


a znam takich, którzy mają po 2 razy więcej...
 

DeletedUser15643

Guest
oczywiście, ale będzie to Pyrrusowe zwycięstwo :)
 

DeletedUser16844

Guest
Przyszedł mi taki pomysł do głowy żeby można było plądrować perły takie które dają wojsko,punkty,surowce.
Sprzedaj wszystko co masz, zacznij grę od nowa i natknij się na świat, w którym 90% graczy to typowe cwaniaczki jak Ty, którzy "motywują" innych poprzez atakowanie. Chcesz powalczyć? Masz wyprawy i sąsiadów, którzy są na Twoim poziomie rozwoju, może ich atakuj.
 

DeletedUser15570

Guest
To ja mam lepszy pomysl, wprowadzmy nielimitowana liczbe atakow i pladrowan na miasto, akcja "Pusc sasiada w samych skarpetkach", co wiecej, proponuje wprowadzic mozliwosc puszczenia z dymem sasiedniego miasta, spalic mu budynki niech buduje od nowa, oczywiscie na koncu pladrujemy mu ratusz ze wszystkiego co ma, lacznie z tymi skarpetkami, niech zbiera zloto w domkach z kupy i narzedzia w garncarniach, tak, to bardzo dobre pomysly.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Plądrowanie pereł to dla mnie z lekka przegięcie pały. Wystarczy że możemy mieć splądrowane to co mamy, a nie dodawać do tego elementy stałe z gry.

PS: Może jeszcze będziemy plądrować graczy z wyników Szukania Skarbów?

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

Jantar st

Szlachcic zagrodowy
Doskonały pomysł.:) Przynajmniej opłacało by się poczatować przy wypasionym Canaveral czy Arce.:D
 

DeletedUser14685

Guest
Gracze prowadzacy nocny tryb zycia czekaliby tylko az produkcja z Alcatraz dobiegnie konca i za darmo mogliby zyskac jednostki. Tak samo z Canaveral na wysokim lvlu - spladrowac komus kilkadziesiat PR to juz przesada :p
 

DeletedUser15181

Guest
Dlatego trzeba byłoby zadbać o porządna obronę, a tak to nikt nie buduje takich pereł jak zamek i cerkiew.
 

bartekmod

Książę
Zapomniałeś dodać, by można rabować zmotywowane budynki... proszę jak wszystko to wszystko
A bonusy pasywne przecież też powinno się rabować na 24h... jak zrabuję Castel to nie tylko 6 PR (przykładowy poziom 10), ale również 30% powinno mi dodawać do ataku przez dobę... proszę idźmy na całość

Proszę, zróbmy to, od razu zgłoszę swoje konto do usunięcia i uwolnię się z tego nałogu... a tak jeszcze brak irracjonalnych decyzji jakoś mnie tu trzyma :(
 

DeletedUser15092

Guest
Pomysł byłby dobry, gdyby nie nieszczęsne alcatraz. Jest pewna osoba, która akurat ma w sąsiedztwie wysokopoziomowego gracza, początki właśnie takie są, że nawet osobę z postępowej widziałem. I by się tak dogadali, że jeden weźmie drugiemu 4 jednostki z wyższej półki. Już to widzę jak gracz będzie niszczył Bohdana Ciemiężce działami kinetycznymi :)
 

DeletedUser15181

Guest
Szkoda bo wydaje mi się że dzięki takiej możliwości, posadanie cerkwi wasyla, zamku i wiezyczek mialo by sens, a tak sa to zbedne budowle. Wiele osób pisze pomysły inni komentują że to by było za duże ułatwienie, ja proponuje utrudnienie.
 
Do góry