Olbrzymi Kapok - bonusy

Azulena

Baron
Oglądam to to na wszystkie strony i nie nadal nie wiem o co chodzi. Jest opis na nim, ale nie byłam pewna, czy nie pomyłka.
Na stronie Fandomu znalazłam opis i nadal nie rozumiem: "defense boost for defending army in Guild Expeditions"
Ja Wyprawy robię tylko, kiedy są zadania na nie w eventach, może coś do mnie nie dotarło, jakaś zmiana? Od kiedy na Wyprawach używamy armii obronnej??
 

Azulena

Baron
Do 5 poziomu WG używana jest armia obronna.
Dziękuję :)
Nienawidzę Wypraw, tak samo jak GPC, nawet nie wiedziałam ile poziomów mają te Wyprawy. ;) Przez ponad 5 lat gry, nigdy nie weszłam nawet na trzeci poziom. ;)
A jeśli dla mnie trzeci jest już zbyt trudny, czyli irytujący, to na poziomie piątym z pewnością przyda się pomoc z tego "budynku" - drzewka. ;)
 

deliryk

Wicehrabia
opisz jakie masz statystyki ataku i obrony i w jakiej epoce grasz
przejście wg w pewnym momencie to "automat", skoro 5 lat grasz to do wg4 nie powinno być problemu
chętnie podpowiem
 

Dixaroc

Baron
opisz jakie masz statystyki ataku i obrony i w jakiej epoce grasz
przejście wg w pewnym momencie to "automat", skoro 5 lat grasz to do wg4 nie powinno być problemu
chętnie podpowiem
Po 5ciu latach to wszystkie 5 powinno być bez problemów, skoro po pół roku robiłem do końca WG 4 właściwie dobierając rodzaje wojsk.
 

koordi

Wójt
Po 5ciu latach to wszystkie 5 powinno być bez problemów, skoro po pół roku robiłem do końca WG 4 właściwie dobierając rodzaje wojsk.
WG4 możesz zrobić nawet po niecałym tygodniu w grze jak jesteś kumaty.

WG5 to inna kwestia, ponieważ nawet idąc w czerwone statystyki niekoniecznie posiadasz cokolwiek do niebieskich.

Patrząc jak obecnie wygląda gra to WG5 da się zrobić dużo szybciej. Tylko jaki sens? Póki co tam nic ciekawego nie ma. Zobaczymy co IG szykuje.
 

deliryk

Wicehrabia
oj panowie, po co te przechwałki itp.

dziewczyna po prostu nie wie po co jej niebieskie i nie wiedziała kiedy to się używa mimo, że gra od lat
i co z tego, nic

dowiedziała się, temat do zamknięcia
 

Szarogęś

Szlachcic
WG4 możesz zrobić nawet po niecałym tygodniu w grze jak jesteś kumaty.

WG5 to inna kwestia, ponieważ nawet idąc w czerwone statystyki niekoniecznie posiadasz cokolwiek do niebieskich.

Patrząc jak obecnie wygląda gra to WG5 da się zrobić dużo szybciej. Tylko jaki sens? Póki co tam nic ciekawego nie ma. Zobaczymy co IG szykuje.
No no no... istny geniusz.. jak Ty się uchowałeś? Łżesz i tyle :)))
 

deliryk

Wicehrabia
No no no... istny geniusz.. jak Ty się uchowałeś? Łżesz i tyle :)))
pewnie mu chodzi o żelazo :) :) akurat w tej epoce wg przejść to banał :p szczególnie jeśli zaczynasz w trakcie jakiegoś eventu i nachapiesz się z nagród dziennych budyneczków :) do tego postaw zeusa + ka na szybkości z prów eventowych i masz 60/60 na dzień dobry
ja w zelazie wg4 przechodze mając 90/70 z lekkim wsparciem negocjacji

da się, nic odkrywczego w sumie
 

TrueType

Szlachcic zagrodowy
Z tego co rozumiem to autorka nie lubi i jej się nie chce klikać WG. Nie chodzi o to, że nie wie jak rozwinąć miasto, żeby zrobić WG.
 
Do góry