[Inne] nowy ranking - wg. statystyk ataku i obrony

czy pomysł jest dobry?

  • tak

    Głosy: 9 60,0%
  • nie

    Głosy: 6 40,0%

  • W sumie głosujących
    15

deliryk

Wicehrabia
pomysł jak w tytule tematu
moim zdaniem fajnie by było widzieć topkę wg. najsilniejszych graczy pod względem ataku i obrony
oczywiście dla wg i gpc osobne rankingi, bo tam są osobne bonusy

mam prośbę, jeżeli ktoś jest na "nie" to dlaczego?
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
pomysł jak w tytule tematu
moim zdaniem fajnie by było widzieć topkę wg. najsilniejszych graczy pod względem ataku i obrony
oczywiście dla wg i gpc osobne rankingi, bo tam są osobne bonusy

mam prośbę, jeżeli ktoś jest na "nie" to dlaczego?
Dodałby opcję tak, ale...
Ogólnie jestem na tak jeśli możnaby było to posegregować epokami
 

Dixaroc

Baron
Jak dla mnie na kompie to może by się i sprawdziło, ale korzystam głównie z apki mobilnej (a podejrzewam, że właśnie w tę stronę będzie szedł rozwój) i tam dodawanie kolejnych rankingów, filtrów etc. to będzie po prostu zajmowało strasznie dużo miejsca ekranowego i stanie się mało czytelne.
 

koordi

Wicehrabia
To tylko kwestia UI, da się to zrobić.
Swoją drogą, wersja PC ma dużo lepiej w tej chwili niż wersja mobilna.
 

Auraya

Hrabia
Jak dla mnie na kompie to może by się i sprawdziło, ale korzystam głównie z apki mobilnej (a podejrzewam, że właśnie w tę stronę będzie szedł rozwój) i tam dodawanie kolejnych rankingów, filtrów etc. to będzie po prostu zajmowało strasznie dużo miejsca ekranowego i stanie się mało czytelne.
bedzie albo rozwoj zrownowazony, albo wlasnie na przegladarke. nie sa wtedy ograniczeni polityka apple\google i moga stosowac swoja polityka dot reklamodawcow i zarzadzaniem naszymi danymi
 

Dixaroc

Baron
bedzie albo rozwoj zrownowazony, albo wlasnie na przegladarke. nie sa wtedy ograniczeni polityka apple\google i moga stosowac swoja polityka dot reklamodawcow i zarzadzaniem naszymi danymi
Uwierz mi, pójdą w zrównoważony, albo w mobilki bo na tym jednak się więcej zarabia.
 
Do góry