mapa kontynentu

Status
Zamknięty.

glamurka

Szlachcic zagrodowy
Witam,

jestem we wczesnym średniowieczu natomiast mapę kontynentu robię dużo do przodu, czy jest jakaś granica gdzie powinnam zaprzestać żeby sobie nie zablokować czegoś w przyszłych epokach?
 

Dixaroc

Baron
Witam,

jestem we wczesnym średniowieczu natomiast mapę kontynentu robię dużo do przodu, czy jest jakaś granica gdzie powinnam zaprzestać żeby sobie nie zablokować czegoś w przyszłych epokach?
Ogólnie to tak. Jeżeli chcesz mieć zadania powtarzalne do ChF to lepiej jest się zatrzymać dopóki go nie wybudujesz i nie będziesz mieć ogarniętych zadań pobocznych (a te ponoć zależą od mapy właśnie). Podobnie jeżeli chcesz zdobyć jednostki z Arktycznej Przyszłości to zajrzyj najpierw do poradnika na ten temat. Poza tym to chyba nie ma żadnych ograniczeń.
 

deliryk

Wicehrabia
tak czy siak zatrzymasz się na arktyce, bo nie podołasz z wojskiem
a nie wszystkie prowincje przejmiesz z negocjacji

jeżeli zrobisz to wg wspomnianego poradnika, to zgarniesz antygrawki, ale i tal będziesz musiał wcześniej awansować bodajże do przemysłowki, a wtedy reszta mapy stoibpraktycznie otworem
 

glamurka

Szlachcic zagrodowy
ok dzięki za podpowiedzi

tak czy siak zatrzymasz się na arktyce, bo nie podołasz z wojskiem
a nie wszystkie prowincje przejmiesz z negocjacji

jeżeli zrobisz to wg wspomnianego poradnika, to zgarniesz antygrawki, ale i tal będziesz musiał wcześniej awansować bodajże do przemysłowki, a wtedy reszta mapy stoibpraktycznie otworem
a możesz jeszcze mi rozjaśnić z czego wynika druga fala ataku i czy jest coś co można zrobić żeby zablokować atak z drugiej fali? oprócz posiadania mocnych jednostek.
Nie rozumiem dlaczego ja nie mogę mieć swojej drugiej fali jako odparcia dla drugiej fali przeciwnika
 

Marik

Książę
a możesz jeszcze mi rozjaśnić z czego wynika druga fala ataku i czy jest coś co można zrobić żeby zablokować atak z drugiej fali? oprócz posiadania mocnych jednostek.
Nie rozumiem dlaczego ja nie mogę mieć swojej drugiej fali jako odparcia dla drugiej fali przeciwnika
Gracz może wybrać tylko 8 jednostek do walki, a te dzielą się na 1 i 2 falowe dla utrudnienia, więc wystawiając jednostki trzeba brać to pod uwagę.

Na mapie przemysłowej są 2 prowincje las penas i dragon city - należy je pominąć bo blokują zadania powtarzalne

Co do mapy można ją zrobić do 1 rozszeżenia z oceanu. Jednak w żelazie czy wczesnym pozostaje ci jedynie nego
 

glamurka

Szlachcic zagrodowy
Gracz może wybrać tylko 8 jednostek do walki, a te dzielą się na 1 i 2 falowe dla utrudnienia, więc wystawiając jednostki trzeba brać to pod uwagę.

Na mapie przemysłowej są 2 prowincje las penas i dragon city - należy je pominąć bo blokują zadania powtarzalne

Co do mapy można ją zrobić do 1 rozszeżenia z oceanu. Jednak w żelazie czy wczesnym pozostaje ci jedynie nego
Dziękuję teraz rozumiem. Jestem w mapie na etapie jesieni średniowiecza, więc teraz wiem zeby uwazać przy przemysłowej. Temat mozna zamknąć ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry