[Inne] Który element gry "Forge of Empires" uważasz za najsłabszy, najgorszy, a może nawet niepotrzebny?

Który element gry Forge of Empires uważasz za najsłabszy, najgorszy, a może nawet niepotrzebny?

  • Arena

  • System zamkowy

  • Najazd kwantowy

  • Tawerna znajomych

  • Handlarz antykami

  • Forge Plus

  • Port (osady)

  • Wyprawy gildyjne

  • Gildyjne Pola Chwały

  • Budynki, Perły...

  • Zadania dzienne, główne, powtarzalne...

  • Rywal

  • Eventy

  • Reklamy

  • ... inne nie wymienione


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Hans Voralberg

Wicehrabia
Napiszę jeszcze raz, bo dostaję zapytania dlaczego nie ma tego i owego w ankiecie. Nie ma, bo ilość "pytań" (składowych ankiety) jest ograniczona do 15. Mogę tylko zadecydować o ilości oddanych przez Was odpowiedzi, ale nie wariantów. Tych jest 15 maksymalnie i są jakie są, więcej nie da rady ;)
 

Borisel

Hrabia
Zagłosowane. Oto moje odpowiedzi z moimi przemyśleniami:
-Tawerna znajomych - brakuje mi dalszego ulepszania stołu , zwiększenia liczby krzeseł dla znajomych oraz dodatkowe bonusy, które można by wkupić. No i może czas zmienić wygląd tej tawerny bo do Marsa pasuje jak pięść do nosa.
-Handlarz antykami - brakuje aktualizacji rzeczy z poprzednich eventów tj. ulepszanie budynków, pakiety zestawów, jednorazowego i darmowego odświeżenia przedmiotów do zakupienia, atrakcyjniejsze rzeczy do licytacji, zwiększenie liczby przedmiotów do zakupu z 6 do 8. Ale jest nadzieja bo chyba w temacie co w trawie piszczy coś ruszyli w tym aspekcie.
-Budynki , perły - tu głównie mi chodzi o perły czyli wzmocnienie ich względem do budynków eventowych (może doczekam się wzmocnienia Truce Tower) , dodanie drugiego bonusu dla pereł jednobonusowych, dodanie bonusów potrzebnych do najazdów kwantowych. W erze budynków eventowych perły powoli idą w odstawkę.
-Zadania dzienne, powtarzalne - zwiększenie puli zadań dziennych , zwiększenie limitu pominięć zadań, zwiększenie podstawowych nagród bez bonusu % CHF.
-Eventy - powrót starych eventów typu kopanie archeologiczne , eventy historyczne związane z jakąś postacią historyczną i wyjątkowy avatar.
Chciałem dać jeszcze Forge Plus - ale max 5 można było dać. Nie dałem ponieważ brak tego nie ingeruje za bardzo w grę i nie jest jakoś bardzo potrzebny. Jednak sama idea konta premium dobra - ale wykonanie fatalne. Nieadekwatne korzyści za horrendalną ilość gotówki. Do areny też nie mam co się przyczepiać - ale rozumiem czemu ma dużo głosów - rzadko używana ze względu na kiepskie nagrody , dziwny dobór przeciwników i nużąca droga do zdobycia skrzyń - by zdobyć trzeba cały czas atakować przeciwników z epoki wyższej co nie zawsze jest dobrym pomysłem. Najazdy kwantowe to świeżość dlatego nie mam jeszcze zdania o nim. Reklamy nie dotyczą mnie bo gram na laptopie więc ich nie zauważam.
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
...
-Eventy - powrót starych eventów typu kopanie archeologiczne , eventy historyczne związane z jakąś postacią historyczną i wyjątkowy avatar.
...
Patrząc na obecny event i jego kolorowe "pajacyki", to bliżej mu do jakiś karcianek typu "heart". O mechanice nie wspomnę. Nie do pomyślenia, że będę wspominał kopanie z nostalgią. Co do historyczności, też bym wolał ;)
 
Do góry