Gwiazdka nad budynkami

Czy chcesz aby gwiazdka lub coś podobnego "wisiało" też nad budynkami?


  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jak wiadomo gwiazdka za odrestaurowanie budynków oraz ozdób jest, a za motywowanie budynków nie ma.
Aby zobaczyć jaki budynek miał motywację trzeba na dany budynek najechać myszką.
I tutaj pomysł, aby była taka gwiazdka lub coś podobnego widocznie także nad innymi budynkami, aby nie tracić czasu na "najeżdżanie" myszką na każdy budynek aby sprawdzić.

Dobrą opcją byłaby zmiana widoczności takiej "ozdoby" w opcjach dla osób którym by to przeszkadzało.

Pozdrawiam
 

DeletedUser3669

Guest
Opcja gwiazdki nad budynkami produkcyjnymi/domkami oficjalnie została wprowadzona w wersji 0.23 ze nie działa u nas to już inna sprawa .... wiec temat nie ma sensu :)
 

DeletedUser4922

Guest
w wersji 0,24 będą złote skrzyneczki nad zmotywowanymi domkami, więc temat spóźniony
 

DeletedUser4922

Guest
To chociaż skąd wy to bierzecie i czy jeśli to jest z zagranicznych stron tej gry to czy ktoś by się nie zajął tłumaczeniem co tam "może" być w następnej wersji :D

poszukaj na forum, bo w jednym z tematów " kolonialna i co dalej " pisałem co tam będzie ciekawego :) a info biorę z angielskiego forum i beta wersji gry ;)
 

DeletedUser740

Guest
poszukaj na forum, bo w jednym z tematów " kolonialna i co dalej " pisałem co tam będzie ciekawego :) a info biorę z angielskiego forum i beta wersji gry ;)

czy to tylko moje spostrzezenie, ze forum jak i inne rzeczy w niemieckojezycznym (w angielskim nie wiem, bo nie zagladalem) wydaniu sa duzo bogatsze i lepiej funkcjonujace niz nasze polskie?
ciekawe dlaczego?
 

DeletedUser3669

Guest
czy to tylko moje spostrzezenie, ze forum jak i inne rzeczy w niemieckojezycznym (w angielskim nie wiem, bo nie zagladalem) wydaniu sa duzo bogatsze i lepiej funkcjonujace niz nasze polskie?
ciekawe dlaczego?
to nie temat do takiej dyskusji zrob topic w odpowiednim dziale a napewno cos z niego wyjdzie :)

PS temat juz "rozwiazany --->nowa aktualizacja" lepiej zamknac niz nabijac spam
 
Status
Zamknięty.
Do góry