Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Gdzie są te rozszerzenia, bo ja widzę tylko taką informację:
https://support.innogames.com/kb/ForgeOfEmpires/en_DK/3678

o tu
Grzechu - z całym szacunkiem, ale dla mnie i innych osob cisnących na najazdach, ten cennik to jest jawne nabijanie ludzi na wydawanie kabzy.
Cierpliwości mi nie brakuje, uwierz :)
Jak płacę to wymagam poważnego traktowania. Nie będę udawał, że pada deszcz, podczas gdy Niemcy plują mi na łeb, nie jestem Tobą Grzechu xD
Pierwsze 2 rozszerzenia wykupisz, a reszta? Osiwiejesz, a ich nie zdobędziesz :D
Dostajesz teren, który nigdy nie był planowany xD każdy kalkulował, że kolejne rozszerzenia przy kolejnej epoce, a nie nagle w trakcie z innego trybu.
Jest to kolejna NOWA rzecz.
Jasne, że zbieranie tego będzie trwało mega długo. Aktualnie mam 500k medali. Jeszcze 2 edycje, więc około 200k medali na jeden turniej. Nie mam problemu z czekaniem. Gram 6 lat, to pogram i kolejne 6
 

koordi

Wójt
Ja mam 2.4.mln medali.

Głupio by było gdyby jedna edycja zaspokoiłaby wszystkie 10 rozszerzeń. To ma być coś co trochę potrwa.
Nawet osoby płacące za przepustkę nie ogarną tego tak od ręki - i dobrze. Cel musi być odległy.
 

DonBeker

Baron
Bez kupna passa, to się uzbiera może 400k na pierwsze rozszerzenie za całe mistrzostwa...chyba, że coś źle robię. A 2,4m medali aktualnie, to jakaś abstrakcja dla mnie...to jaki poziom nagród aktualnie to jest?
 

koordi

Wójt
i pewno sporo przepalonych diaxów ? ;P
W 1 NK oszczędzasz pozyskane odłamki
W 2,3,4,5 wykorzystujesz oszczędności

Co 240postępu masz +1000 odłamków
240 postępu to 120 akcji na bonusie
60 akcji kupujesz za 450+610(1070)

Ustawiasz miasto by generowało z domków 10k "energii" - około 60 akcji dziennie

czyli razem masz 120.

Sporo odłamków zdobywasz też z nagród.

Klucz jest w tym by grać tylko na węzłach gdzie masz bonus 2x

Tak, przepaliłem trochę diaxów, ale bardziej po to, żeby potestować różne techniki gry.

oczywiście te wyliczenia nie mają sensu jeśli nie masz odpowiedniego bonusa do walk - bo wtedy musisz stawiać budynki do walk i sporo woja, zamiast skupiac sie na willach
 

DonBeker

Baron
Tiaaa...jakby z budynków już tego nie było trochę, tak dostajemy z eventu nagrody, które aktualnie nie mają żadnego zastosowania. Przydałoby się jakieś info
 

koordi

Wójt
mnie bardziej ciekawi, czy kolejne eventy będą dawały jakieś butelki do QI, skoro potwierdzono to, co już myślano dawno - z czasem na QI będą nowe epoki
no i kolejne pytanie, czy na QI będzie można wybrać epokę, a tym samym lepsze/gorsze nagrody i wyższy/niższy poziom trudności
 
Do góry