budowanie w tym samym miejscu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser675
  • Data rozpoczęcia

?

  • Tak

    Głosy: 8 66,7%
  • Nie

    Głosy: 4 33,3%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser675

Guest
Moja propozycja jest taka, żeby nie dało się zbudować takiego samego budynku w miejsce identycznego. Lub żeby dało się, ale nie była za to pobierana opłata.
Na przykład jak chcę sobie wybudować nierówną drogę utwardzoną w miejsce brukowanej (a te wyglądają podobnie), to obecnie jest tak że jak się pomylę, to płacę drugi raz niepotrzebnie.
 

DeletedUser2383

Guest
nie dało się zbudować takiego samego budynku w miejsce identycznego
??? rozumiem to tak : niemożna było zbudować drogi brukowanej na istniejącej już drogi brukowanej ?

Element potrzebny, ale nie niezbędny ...
Jako, że nie ma takiej odpowiedzi w ankiecie to jestem na niezdecydowany.
 

DeletedUser675

Guest
??? rozumiem to tak : niemożna było zbudować drogi brukowanej na istniejącej już drogi brukowanej ?
Tak. Dotyczy to oczywiście wszystkich budynków.
Obecnie można zastąpić np. dom z dachówką domem szkieletowym, ale jakby ktoś chciał postawić dom szkieletowy w miejsce szkieletowego to mógłby się wyświetlać komunikat albo czerwone pole.

Element potrzebny, ale nie niezbędny ...
Jako, że nie ma takiej odpowiedzi w ankiecie to jestem na niezdecydowany.
No nie powiedziałem że jest niezbędny :). To tylko moja propozycja.
A w ankiecie możesz po prostu zagłosować czy jesteś za taką zmianą czy przeciw :)
 

DeletedUser2383

Guest
Poza tym jak masz kilka propozycji to możesz je umieścić w 1 temacie a ankietę zrobić 10- pozycyjną z wielokrotnym wyborem ...
 

DeletedUser675

Guest
Ale zasady działu mówią jasno: jedna propozycja - jeden temat.
:)
 

DeletedUser426

Guest
Tak. Dotyczy to oczywiście wszystkich budynków.
Obecnie można zastąpić np. dom z dachówką domem szkieletowym, ale jakby ktoś chciał postawić dom szkieletowy w miejsce szkieletowego to mógłby się wyświetlać komunikat albo czerwone pole.

Zauwarze że budowa domków na innym domku jest mozliwa :) tzn zastapienie starego nowym bez konieczności usuwania poprzednio zbudowanego
 

DeletedUser426

Guest
Fakt ,dopiero widze ze źle przeczytałem xD Dopiero zrozumiałem sens całego tematu ^^

NIby teoretycznie przydatne ale nie może byc zbyt łatwo :p trzeba troche zwracac uwage na to co sie robi
 

DeletedUser2557

Guest
Co do budynków - owszem, trzeba zwracać uwagę co się robi. Jednak co do dróg to taka opcja jest jak znalazł - faktycznie nie problem o pomyłkę, a można sporo stracić, np. diamenty, a z tego żaden gracz nie byłby zadowolony...
 

DeletedUser

Guest
akurat przy wydawaniu diamentów masz prośbę o potwierdzenie operacji :D
 

DeletedUser426

Guest
a można sporo stracić, np. diamenty, a z tego żaden gracz nie byłby zadowolony...

ZA głupote trzeba płacić :D Ale szczerze mówiąc , nie liczac drogi kto jest na tyle inteligentny aby budować cos na miejscu tego samego ?
 

DeletedUser2776

Guest
Ulepszanie drog [Duplikat]

Budujac drogi mozemy budowac je po kawalku, mozemy tez budowac cale odcinki. Jesli budujemy droge na drodze, to stara droga jest automatycznie sprzedawana i zastepowana nowa droga. Niestety nie jest sprawdzane co jest sprzedawane i czym jest zastepowane - w rezultacie jesli ktos gdzies zle kliknie moze zastapic sobie nawet i kilkanascie odcinkow drogi utwardzonej sciezka lub szlakiem.
Drogi maja juz swoja gradacje: szlak -> sciezka -> zwirowa -> brukowana -> nierowna -> utwardzona.

Moja propozycja jest nastepujaca:
0. Ulepszenie drogi zostaje bez zmian
1. Proba zastapienia drogi ta sama droga nie powoduje zmian (w tej chwili droga jest sprzedawana po to zeby wybudowac taka sama)
2. Proba pogorszenia drogi wymaga zatwierdzenia dialogiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry