Wyniki wyszukiwania

  1. Wersja 1.280 - komentarze

    Wszystko co mówicie o jednostkach mija się z celem, ewentualnie może w Pasie jakoś pociagniesz na tych scenach bo akurat robią gwoździe. Chociaż ja biłem razem z łotrami;) idź do innych epok, Alkatraz robi to co chcesz w ilości powyżej 100. Podstawa podstaw. Co do SR - tutaj raczej mizerny...
  2. Wersja 1.280 - komentarze

    ŚR nie daje diaxów, te w WG są za pewien etap (losowa szansa na dostanie), z SR masz wątpliwej jakości relikty np 6200 medali. Alcatraz dla mnie podstawa, czym to niby zastąpić? Co do reszty zasadniczo zgoda, zostaje 5-6 pereł plus Tytan.
  3. Najazdy kwantowe - dyskusja!

    Beta na żywo może już i serwer beta mocno upada, nie wiem no tam nie byłem. A szkoda, można było po pierwszej edycji zrobić w te kilka dni przerwy jakaś poprawkę najazdów
  4. Najazdy kwantowe - dyskusja!

    I ja parę słów napiszę odnośnie nowej zabawy. Ogólnie na plus, zawsze to coś dodatkowego do klikania. Jednak są błędy, kolejna edycja i nic nie poprawione. Brak info o skończonej produkcji, coś jak na kolonii kosmicznej. Nie zgadzają się jednostki z opisu przed walką, a z samą walką. Brak opisu...
  5. Najazdy kwantowe - dyskusja!

    Dokładnie, brak wykrzyknika z widoku miasta
  6. Najazdy kwantowe - dyskusja!

    A tam, miasto budujesz w godzinę, póki co robimy 3 mapę i nic w mieście nie trzeba zmieniać, co 10h zbioru i ładujesz 10 balist. Brakuje tylko waluty żeby więcej bić. Więc naprawdę bardzo mało czasu to wymaga, właściwie 2x dziennie na minutę czy dwie. Póki cm na tych poziomach trudności...
  7. Najazdy Gildii - wyłączenie GvG - dyskusja

    Trzymam za to kciuki, dobrze żeby botów nie przenosili na inne aspekty gry
  8. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Właśnie tutaj robi się problem. U mnie, pomimo tego że nie ma nic atrakcyjnego to handlarz pracuje cały czas, ciągle jakieś śmieci są do sprzedania ale zysk jest stosunkowo nieduży. Monety zbierają się powoli. Mam jakieś 6kk, powiedzmy że na 3-4 jakieś fajne upy - taki athlon bardzo chętnie bym...
  9. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    A cokolwiek słychać o nowej epoce? Jakaś przybliżona data?
  10. Wildlife 2024 - komentarze

    Ligi to ruszą jutro rano
  11. Wildlife 2024 - komentarze

    No ale czy coś ten admin skłamał? Jest taka szansa, niewielka ale jest. I rywal jeśli się dobrze ktoś przygotował może już w tym pomóc bo natlucze punktów do ligi.A Ty mu z jakimś picie i pisaniem, co tam u Ciebie można czytać ze zrozumieniem? Jedno proste zdanie więc ciężko coś nie załapać ;)
  12. Wildlife 2024 - komentarze

    A ja się przygotowałem i popieram Pana wyżej, miałem ja dwóch liniach 6 biletów, na pasku 3, dziennych nie odbierałem od ostatniego biletu więc tutaj doszły 2 i wydałem 100 diax na monety 29/32, brakuje biletów ale do północy będą kolejne dwa pewnie trochę monet trzeba będzie kupić ale jakoś się...
  13. Wildlife 2024 - komentarze

    Nie ma żadnych szans żeby zrobić to na 6 biletach, bez diax nie ma szans. Do tego trzeba dużo monet wydać, chociażby kilka razy trzeba dokupić dodatkowy ruch, chyba 8 razy w sumie. Mi poszło coś ok 16 biletów i jakieś 500 monet na pewno, dokładnie nie liczyłem. 2400 diax w sumie
  14. Wildlife 2024 - komentarze

    Coś się kończy, coś zaczyna ;) sam gram te 10 lat i pamiętam te jajka. Pamiętam ręczna motywację przez wejście do sąsiada, pamiętam jak człowiek się modlił żeby w WG dostać te tarasy... Ale idziemy do przodu z gra musi zapełniać czas. Bo i pamiętam te czasy, że po 5 minutach nie było co robić w...
  15. Wildlife 2024 - komentarze

    A co z tym nowym mini wyzwaniem (mają być trzy), ktoś to dostał czy przyjdzie w trakcie? Żadnego bonusu nie ma z newslettera?:(
  16. Zima 2023 - komentarze

    U mnie ze śmieci od początku eventu chyba 120 gwiazdek, myślę że słabo. Plus sytuacja kolejna, w prezencie trafiłem nagroda X2, potem na pokaz dwa prezenty. Teoretycznie i na logikę powinno mi odsłonić 4 prezenty ale pokazało 2... Matematyka siadła ;)
  17. Problem z zadowoleniem/entuzjazmem

    Powiem Wam że u mnie od wielu lat uśmiechnięta buźka się świeci, aż spojrzałem dzisiaj i mam 463k na plusie
  18. Zima 2023 - komentarze

    Nie znasz dnia ani godziny kiedy wejdzie jakie balans i będzie ostry płacz, że jednak Hagia nie byłaby taka zła po update;) kto gra dłużej, albo kto gra w FoE od początku to wie jak tobą poczekać wyglądało... Zmiany które zaszły w trakcie rozgrywki są OLBRZYMIE (jak na przykład wprowadzenie Arki...
  19. Aktualizacja Gildyjnych Pól Chwały 2023 - komentarze

    500 walk się robi spokojnie, nawet bez maksa oporu. Ogólnie wstrzymywałem się długo przed podsumowaniem nowych GPC ale parę słów napiszę;) W moim przypadku zmiana na plus, aktualnie jestem takim pół emerytem, lubię pola, lubię bić, lubię foe ale nie mam już parcia na jakieś top1. Gram w fajnej...
  20. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    I co event to pytanie czy może kupić tą złota linię czy jednak nie, czy pójść w diaxy na ligę czy nie... I w końcu nie kupię j nie wydam nigdy bo za miesiąc będzie coś lepszego
Do góry