Wyniki wyszukiwania

  1. Valhan

    Brak możliwości zamiany zadań dziennych

    W przypadku znacznej większości zadań dziennych jest możliwość wymiany jednej z misji owego zadania na inne lub więcej za diaxy Ale od czasu do czasu trafiają się takie zadania dzienne gdzie nie można wymienić ani jednej misji z tego zadania (scr) ktoś wie dlaczego? błąd w grze? PS. Jeżeli był...
  2. Valhan

    GPC przepaść między diamentem a platyną

    Nie uważacie że pomiędzy powyższymi ligami jest straszna różnica jeżeli chodzi o poziom zaangażowania poszczególnych gildii ?? Dla przykładu, tydzień temu nasza gildia była w diamencie ale ze względu na zbyt małą ilość aktywnych członków ledwo byliśmy w stanie zdobyć kilka sektorów. Koniec...
  3. Valhan

    Asteroidowy lód vs ilość kopalń (zły bilans?)

    Chciałbym poruszyć temat, moim zdaniem złego zbilansowania możliwości pozyskiwania lodu do produkcji towarów oraz tego ile tego lodu zużywają kopalnie na asteroidzie przy możliwie optymalnym ustawieniu (tj. odpowiednia liczba kolonistów, zielony pasek podtrzymywania życia no i oczywiście...
  4. Valhan

    Moje zgłoszenie

    15
  5. Valhan

    FoE zamula po formacie kompa

    Zacznę od tego że gram m.in. na lapku, win 7, przeglądarka Chrome Ostatnimi czasy komp ledwo wyrabiał więc zafundowałem mu wczoraj pierwszy od wielu lat format. Po formacie zainstalowałem wszystkie programiki te które miałem wcześniej i wszystko śmiga jak ta lala, jednak z FoE jest problem. Od...
  6. Valhan

    Zastygające jednostki w trakcie bitwy

    Chciałem rzucić na "ruszt" taki problem jakim jest zastyganie jednostek w trakcie bitwy. Osobiście korzystam z Google Chrome lub tabletu do gry i coraz częściej występuje u mnie powyższy lag. Pisałem do supportu, kazali wyczyścić ciasteczka, dane przeglądania itp (nie pomogło), a konkluzja była...
  7. Valhan

    [Budynki] Unifikacja małych budynków

    Na wstępie zaznaczę że nie przeglądam notorycznie forum więc nie wiem czy dany pomysł już sie pojawił. Pomysł dotyczy głównie graczy lepiej rozwiniętych, no ale do rzeczy: Proponowałbym wprowadzenie narzędzia (podobnego do zmniejszania studni życzeń, kryjówki łotrów) do łączenia obiektów takich...
  8. Valhan

    Sąsiedztwa? od czego zależy termin zmiany

    Zastanawiał się ktoś z Was od czego uzależniony jest termin zmiany sąsiedztwa? Z reguły te sąsiedztwa zmieniają się co 2 tygodnie ( jak wynika z moich obserwacji), w co drugi poniedziałek "moi zwiadowcy" donosili mi takiej zmianie. Tymczasem tkwię w jednym sąsiedztwie już od miesiąca, dzisiaj...
  9. Valhan

    Okno planów ze wsparcia perły

    Jest pewna rzecz która strasznie mnie irytuje. Nie wiem czy taki pomysł już był ale jeżeli ktoś już na to wpadł to po prostu będzie podwójny sygnał ku temu aby to zmienić. Mianowicie, drażni mnie pojawiające się okno z planami, medalami i paczkami PR, które to wygraliśmy wspomagając swoimi PR...
  10. Valhan

    Działo kinetyczne vs. insektoidy

    Jak to jest w przypadku starcia się tych dwóch jednostek Rój insektoidów posiada umiejętność "lot" a zatem nie może być zaatakowany przez artylerię jaką jest działo kinetyczne. Wobec tego czemu w walce w której atakujący posiada 4-6 działa kinetyczne + łotry na moje insektoidy to ja tą walkę...
  11. Valhan

    Event piłkarski - morderstwo zdrowej rywalizacji GvG

    Po ostatnim podsumowaniu rzuciła mi się w oczy pewna zawiła sprawa. Gram na świecie Dinegu, razem z całą gildią włożyliśmy sporo trudu, czasu i poświęcenia żeby nasza gildia zdobyła TOP 1 na tym świecie... Ostro zaczęliśmy już w kolonii, postępie, modernie i post-modern też nam nie wyszedł...
  12. Valhan

    Bonus obrony oblężenia ( GvG )

    Chciałem zapytać o pewną rzecz Dzisiaj zaobserwowałem ze jedna z gildii na mapach GvG post-modernizm, założyła oblężenie na sektor NPC Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie fakt, że ich oblężenie posiadało 50% bonusu obrony :? Moje pytanie brzmi... Jak to jest możliwe i od czego ten bonus...
  13. Valhan

    Topaz - mała dawka własnej twórczości

    Ostatnio zorganizowany i trwający jeszcze konkurs, oddane w nim głosy oraz miłe komentarze zainspirowały mnie do otworzenia tutaj swojego wątku z moimi pracami. Rysuję już od jakiegoś czasu a czasem nawet maluję; przez ten czas udało mi się zgromadzić trochę własnych prac i chciałbym Wam je...
  14. Valhan

    Wstawianie obrazka na forum

    Mam taki problem z wstawieniem obrazka w swoim temacie na forum. Podczas uploadowania pliku wyswietla mi się taki komunikat: "nazwa pliku.lpg: Exceeds your quota by 33.2 KB. <ahref="misc.php?do=attachments"target="_blank">Click here to view your attachments</a>" Początkowo myślałem że to...
  15. Valhan

    Sabotaż jednostek + ankieta

    Witajcie, ostatnio wpadła mi do głowy pewna idea, którą chciałbym sie z Wami podzielic i usłyszeć Wasze zdanie na ten temat. Zaczne od tego że zauważyłem że tempo gry maleje wraz ze wzrostem czasu produkcji jednostek ( w epoce kolonialnej i przemysłowej tj 4h= 1j), a mniej akcji militarnych to...
  16. Valhan

    Problem z jednym graczem

    W związku z tym że starałem sie utrzymać pozycje w turnieju PvP musialem atakować kilku graczy i to co 24h przez co otrzymałem wiadomość z wieloma przecinkami i wyzwiskami jaki to ja nie jestem.. A na koniec gracz ten odgrażał sie ze znajdzie mnie w realu Nie żebym się go bał ale w...
Do góry