Wyniki wyszukiwania

  1. [Inne] Paczkowanie pr z paska do inwentarzu

    Dlatego zagłosowałam na nie.
  2. [Inne] Paczkowanie pr z paska do inwentarzu

    Ta funkcja jest, ale od jakiego poziomu Arki można spaczkować 1-2k pr? O większych ilościach nie wspominam. Na top 1 najchętniej 2.0, ale jak samemu zrzucić pasek, to 1,9? Kłania się stara dyskusja? https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/arka-80-i-co-dalej.22431/
  3. Brak podliczenia Pereł w statsach ataku i obrony

    U mnie są podliczone wszystkie perły, prawidłowo.
  4. Osada kulturowa: Polinezja - dyskusja!

    Trzeba cierpliwie poczekać aż naprawią. Zwłaszcza, że klikając w rozszerzenie można je wykupić za dowolny towar.
  5. [Inne] Który element gry "Forge of Empires" uważasz za najsłabszy, najgorszy, a może nawet niepotrzebny?

    Co do Forge Plus zgadzam się z przedmówcami, ale u mnie wisi złota ramka chociaż na taką ofertę nigdy nie dałam się skusić :haha:
  6. Najazdy kwantowe - dyskusja!

    Znowu temat "przyległy". Może łączenie serwerów miało by sens, ale jak chcesz połączyć miasta jednego konta?
  7. Nagroda w evencie

    Dostaniesz nagrodę. Okno informuje tylko czy jakieś pozostawione elementy zostaną przerobione na dodatkowe klucze.
  8. Nagroda w evencie

    1 i 2 w miarę zrozumiałe. 3 sugeruje możliwość pozostawienia na planszy jednego elementu o różnych kolorach? Nie spotkałam takich, ale wszystko przed nami ;)
  9. [Gildie] Wioska Gildyjna

    Chyba był taki zamysł. Podobną ideę można by było znaleźć w podnoszeniu poziomu gildii. Niestety, bonusy całkowicie się zdezaktualizowały. Sam pomysł ciekawy.
  10. Gdzie są pieniądze za las? (nagrody za NK)

    Coś znowu przeoczyłam? Miało być coś więcej?
  11. "Wystrzałowa" Dynia u Rywala

    Na dokładkę, z całkiem przyjemnymi procentami ;)
  12. Najazdy Kwantowe

    Najpierw musisz oczyścić ten węzeł (przekazać odpowiednią ilość towarów). W kolejnym będziesz miał walki.
  13. Najazdy Kwantowe

    Nie ma opcji walcz w osadzie. Musisz przejść na mapę kwantową.
  14. Dekoracje QI

    Nie widziałam tej informacji ;)
  15. Dekoracje QI

    Hahach, przyzwyczailiśmy się do uśmieszków na + lub -. Przy uważniejszym przyjrzeniu się charakterystyce dekoracji w menu budowy można zauważyć małą zmyłkę: 25 uśmieszków siedzi w... kosztach budyneczków :haha:
  16. Dekoracje QI

    Załączyłam screen. Ponowne załadowanie nie pomaga. Liczy tak samo, bez maksymalnego zbioru. ;/
  17. Dekoracje QI

    Czy ktoś już ostawił dekoracje w osadzie QI? Zgodnie z symboliką w menu budowy, każda mała dekoracja powinna dawać 75 uśmieszków. U mnie odejmuje...
  18. Najazdy kwantowe - dyskusja!

    Zgłoś jako pomysł, tu utonie.
  19. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Zeus trochę przytył :)
  20. Ostrzeżenie przed Gildią Everest Serwer K

    Na marginesie tematu... Inny serwer, inna gildia, inny gracz na urlopie, być może zupełnie inna sytuacja... Szykuje się wyścig, ogłoszona mobilizacja na godz. X. Gracze już na mapie odliczają sekundy do spadnięcia kłódki gdy miga ikonka wiadomości. Ignoruję, ale wchodzę do walki spóźniona o...
Do góry