[Inne] Paczkowanie pr z paska do inwentarzu

Przydatne


  • W sumie głosujących
    26
Już nie przesadzajmy. Ta gra i tak się staje coraz prostsza. Jakby to wprowadzić to już widzę jak nowi stawiają arkę.
Ps. Podoba mi się, że w końcu jest jakas ankieta, w której (jak dotąd) wszyscy są jednomyślni :D
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Przecież ta funkcja dawno jest.
Jakby to wprowadzić to już widzę jak nowi stawiają arkę.
Ta funkcja jest, ale od jakiego poziomu Arki można spaczkować 1-2k pr? O większych ilościach nie wspominam. Na top 1 najchętniej 2.0, ale jak samemu zrzucić pasek, to 1,9?
Kłania się stara dyskusja?
 
Ta funkcja jest, ale od jakiego poziomu Arki można spaczkować 1-2k pr? O większych ilościach nie wspominam. Na top 1 najchętniej 2.0, ale jak samemu zrzucić pasek, to 1,9?
Kłania się stara dyskusja?
To po co mam robić arkę, jak mógłbym sobie od razu do inwentarza spaczkować bez rozwijania jej?
 

Borisel

Hrabia
Musiałem przez chwilę się zastanawiać o co chodziło autorowi tematu. Przecież możesz spaczkować pr zajmując miejsce w jakiejś perle 1,9 a mając arkę wyżej niż 80 to jeszcze możesz zarobić na wrzutkach. No ale nie o to chodziło autorowi - nie ma jak dinozaury gry i stare przyzwyczajenia.
Jestem na nie - to jest akurat przyjemna cześć w mojej grze , gdzie mogę komuś wrzucić 1,9 lub 2,0 dla gildii i zrobić sobie zapas pr jako efekt mojej pracy. Zresztą można też potraktować to jako trening/zabawę/masterowanie skilla w zarządzaniu zasobami i efektywnego ich wykorzystania. A ładując bez wysiłku do inwentarza to ... pójście na łatwiznę i zwykłe lenistwo.
 
Do góry